اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1395051879625406

در بانک کشاورزی برگزار شد

ارائه راهکارهای وصول مطالبات

کد: 1395051879625406

http://goo.gl/N6y4GY

، تهران , (اخبار رسمی): مدیرعامل بانک کشاورزی با شرکت در جلسه کارگروه وصول مطالبات این بانک، بر لزوم کاهش مانده مطالبات تاکید و برای این منظور راهکارهای عملیاتی ارائه کرد.

پول

به گزارش اخبار رسمی و به نقل از روابط عمومی بانک کشاورزی، در این جلسه که صبح دوشنبه 18 مرداد با حضور اعضای هیات مدیره، مدیران امور، مدیرعامل شرکت خصوصی حامی مهر پیشگام و جمعی از روسا و معاونان ادارات بانک برگزار شد؛حاضران ضمن ارائه گزارش عملکرد بانک در بخش وصول مطالبات و آمار مربوط به قدرمطلق وصولی و ریسک اعتباری مدیریت ها، درباره راهکارهای وصول مطالبات در چارچوب قوانین بانک مرکزی، چگونگی مساعدت به کشاوران بدهکار و بررسی روش های کاهش ریسک اعتباری به منظور افزایش توان پرداخت تسهیلات و حمایت مالی از بخش کشاورزی و طرح های توسعه ای، به بحث و تبادل نظر پرداختند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بانک کشاورزی

بانک کشاورزی یکی از بانک‌های تخصصی کشور و مورد تایید بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران است که ماموریت آن، حمایت از بخش کشاورزی و زیر بخش‌های آن است. بانک کشاورزی در بیست و یکم خرداد سال 1312 تاسیس شد. این بانک هم‌اکنون با پشتوانة هشتاد و سه سال‌ تجربه خدمت‌رسانی به عنوان یک بانک پیشرو در زمینه ارائه خدمات بانکی به همه مردم در سراسر کشور در حال خدمت رسانی است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

بانک، بیمه و سرمایه