اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1395052383025388

خدمات بانکداری ‎جامع می شود

اقتصادنوین پرچمدار موج دوم صنعت بانکداری

کد: 1395052383025388

http://goo.gl/EKja8e

، تهران , (اخبار رسمی): همزمان با پانزدهمین سالگرد تاسیس بانک اقتصادنوین، ارائه خدمات بانکداری جامع در شعب منتخب بانک اقتصادنوین آغاز شد.

خدمات بانکی

به گزارش اخبار رسمی و به نقل از روابط عمومی بانک اقتصاد نوین، در مراسم آغاز رسمی ارائه این خدمات، مسعود مهردادفر معاون بانکداری شرکتی، توسعه بازار و اعتبارات این بانک گفت: امروز روز خجسته‌ای برای صنعت بانکداری کشور و بانک اقتصادنوین است چرا که بار دیگر بانک اقتصادنوین پیشگام ارائه یک خدمت نوین در این صنعت شده است.

 مهردادفر با اشاره به موضوع بانکداری جامع از آمادگی بانک اقتصادنوین برای ارائه زنجیره‌ای از خدمات بانکی و مالی به مشتریان خبر داد و افزود: از امروز علاوه بر خدمات بانکی شامل خدمات بانکداری خرد، بانکداری شرکتی و بانکداری اختصاصی، زنجیره‌ای از خدمات بازار سرمایه و بیمه نیز در شعب منتخب بانک اقتصادنوین ارائه می‌شود که پس از طی فاز آزمایشی و تکمیل این زنجیره در تمامی شعب این بانک عملیاتی خواهد شد.

در ادامه این مراسم کیانوش رضایی مدیر بازاریابی بانکداری خرد نیز با تشریح جزئیات ارائه خدمات بانکداری جامع در شعب منتخب بانک اقتصادنوین این رویکرد جدید را موج دوم صنعت بانکداری دانست و یادآور شد: 15 سال پیش برای دریافت خدمات ساده بانکی نظیر واریز وجه و پرداخت قبض ساعت‌ها در صف می‌ایستادیم. در چنین شرایطی با آغاز فعالیت بانک‌های خصوصی موج اول در صنعت بانکداری ایجاد شد و شدت رقابت باعث شد این موج بانک‌های دولتی را هم تحت تاثیر قرار دهد. 

رضایی با اشاره به تغییرات محیط رقابتی و صنعت افزود: به نظر می رسد موج دوم صنعت بانکداری در حال شکل گیری است و دیگر صرفا ارائه خدمات بانکی مانند افتتاح سپرده، واریز، برداشت، ارائه تسهیلات و مانند آن برای مشتری کافی نیست؛ مشتری نیاز دارد مجموعه خدمات مالی و بانکی را در یک مجموعه و به صورت متمرکز دریافت نماید.

وی افزود: خوشبختانه بانک اقتصادنوین 15 سال پیش پرچمدار موج اول صنعت بانکداری بود و باعث افتخار است که پرچمدار موج دوم این صنعت نیز هست.

رضایی در تشریح جزئیات اجرایی ارائه خدمات بانکداری جامع نیز گفت:در فاز نخست 7 شعبه در تهران و 8 شعبه در سایر استان‌ها خدمات بانکداری جامع را به مشتریان عزیز ارائه می‌کنند که امیدواریم با همت همکاران آموزش دیده بانک اقتصادنوین هر چه سریعتر این خدمات را در تمامی شعب بانک ارائه کنید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بانک اقتصاد نوین

بانک اقتصادنوین در تاریخ 29 الی 31 تیرماه سال 1380، براساس مجوزات مأخوذه از بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران و سازمان بورس و اوراق بهادار؛ اقدام به پذیره‌نویسی سهام کرد. مجمع عمومی مؤسس بانک اقتصادنوین در 13 مرداد 1380 برگزار و در تاریخ 20 مرداد همان سال، با سرمایه اولیه به مبلغ 250 میلیارد ریال در اداره ثبت شرکت‌ها و موسسات غیرتجاری تهران، تحت شماره 177132 به ثبت رسید.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

بانک، بیمه و سرمایه