اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1395052485275399

توسط بیمه آسیا

سالار عقیلی بیمه شد

کد: 1395052485275399

http://goo.gl/l64ZTf

، تهران , (اخبار رسمی): سالار عقیلی، خواننده محبوب و مشهور کشورمان تحت پوشش بیمه‌های جامع عمر و پس‌انداز، حوادث انفرادی و حوادث خانواده بیمه‌آسیا قرار گرفت.

سالار عقیلی

به گزارش اخبار رسمی و به نقل از روابط‌ عمومی بیمه آسیا، میرسالار عقیلی، معروف به سالار عقیلی که به منظور اجرای کنسرت به شهر اراک سفر کرده بود با حضور در شعبه مرکزی این شهر تحت پوشش بیمه‌های جامع عمر و پس‌انداز، عمر و حوادث و حوادث خانواده بیمه‌آسیا قرار گرفت.

بنابر این گزارش، سالار عقیلی با ارزیابی مثبت از پوشش‌های این بیمه‌نامه‌ها، گفت: با توجه به مزایا و ویژگی‌های بیمه‌ نامه جامع عمر و پس‌انداز برای هر فرد ایرانی، وظیفه خود می‌دانم برای توسعه فرهنگ بیمه با عنایت به الگوبرداری جامعه از هنرمندان، این قشر فرهیخته را به خرید این بیمه‌نامه ترغیب کنم.

قابل ذکر است که سالار عقیلی متولد سال 1356 در تهران و دانش‌آموخته هنرستان موسیقی سوره است. او همچنین دارای مدرک کارشناسی در رشته بازیگری تئاتر است.

همچنین سرود ایران جوان، قافله سالار عشق، به نام وطن و به سپیدی صلح، برخی از آهنگ‌های ماندگاری است که سالار عقیلی با نوای دلنشین خود آنها را جاودانه ساخته است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بیمه آسیا

شـرکت سهامی بیمه آسیا در تیرماه سال 1338 به منظور انجام انواع معاملات بیمه و عملیات بازرگانی تأسیس شد. در سال 1388 بر اساس سیاستهای کلی اصل 44 قانون اساسی در زمره شرکتهای مشمول واگذاری بخش خصوصی قرار گرفت و به عنوان بزرگترین شـرکت بیمه خصوصی کشور به فعالیت های خود ادامه داد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

بانک، بیمه و سرمایه