اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1395052585375696

اهدای خون اصحاب رسانه

کد: 1395052585375696

http://goo.gl/2bnmfE

، تهران , (اخبار رسمی): اصحاب رسانه امروز در فرهنگسرای «رسانه و شبکه‌های اجتماعی» خون خود را برای احیای یک زندگی هدیه می کنند.

اهدای خون اصحاب رسانه

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی سازمان انتقال خون ،تیمورپور سرپرست فرهنگسرای رسانه و شبکه‌های اجتماعی بااعلام این خبر گفت: مراسم اهدای خون اصحاب رسانه به مناسبت هفته انتقال خون و روز خبرنگار با شعار «با اهدای خون زندگی را به اشتراک بگذاریم» امروز- دوشنبه 25 مرداد - ساعت 9 تا 12 با حضور خبرنگاران و اصحاب رسانه در فرهنگسرای رسانه و شبکه‌های اجتماعی برگزار می‌شود.

وی ادامه داد این برنامه به همت فرهنگسرای رسانه و شبکه‌های اجتماعی و با مشارکت سازمان انتقال خون و اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران و با هدف توسعه فرهنگ ایثار نزد شهروندان، ترویج «آیین دوستی» و اعتلای فرهنگ سلامت برگزار خواهد شد.

سرپرست فرهنگسرای رسانه و شبکه‌های اجتماعی با دعوت از همه خانواده رسانه برای حضور در این برنامه گفت: اینک که هر خبرنگار خود یک رسانه است، اهدای خون اصحاب رسانه نیز امواج بزرگی را در این امر خیر و انسان دوستانه مرتعش خواهد کرد.

اصحاب رسانه برای شرکت در این برنامه می‌توانند به نشانی خیابان پاسداران، خیابان شهید گل نبی، خیابان شهید ناطق نوری، میدان قبا مراجعه کنند و برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره تلفن  3 -22888681 تماس بگیرند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

سازمان انتقال خون ایران

با توجه به سابقه درخشان فعالیتهای پزشکی در کشور ما به ویژه در میان کشورهای منطقه، به کارگیری روش های نوین درمانی و استفاده از علوم روز دنیا به منظور درمان بیماران، همواره مورد توجه پزشکان ایرانی قرار داشت؛ و پرواضح است که طب انتقال خون و به عبارتی نجات زندگی بیماران و مصدومین نیازمند به خون از طریق تزریق خون و فراورده های آن نیز از این قاعده مستثنی نبود. بر اساس شواهد و قرائن موجود، سابقه اولین تزریق خون در کشور ما به سالهای ابتدایی دهه 20 هجری شمسی بر میگردد. در واقع در این سالها با توجه به نوپا بودن طب انتقال خون و ناآشنا بودن اذهان عمومی با این مقوله، دریافت خون از داوطلبان برای تزریق به بیماران به سختی انجام می گرفت و راضی کردن افراد برای دادن خون عمدتا به ابتکار عمل پزشک بستگی داشت.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]