اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1395052586726003

آغاز همکاری های تکنولوژیکی ISQI و اتریش

کد: 1395052586726003

http://goo.gl/WI8Mhq

، تهران , (اخبار رسمی): موافقت نامه همکاری های مشترک بین شرکت ISQI و شرکت ALTRAN CONCEPT کشور اتریش در سفر مدیرعامل و اعضای هیات مدیره شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران به اتریش منعقد شد.

آغاز همکاری های تکنولوژیکی ISQI و اتریش

 به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران، این تفاهم نامه در راستای همکاری های دو شرکت در زمینه فنی و مهندسی به منظور ارتقا سطح ایمنی خودروها و قطعات تولیدی و همچنین انجام فعالیت های مشترک در زمینه تست و بازرسی از کیفیت و تعیین سطح ایمنی خودروها می باشد.

شرکت ALTRAN که به عنوان یکی از بزرگترین شرکتهای ارائه کننده خدمات مهندسی در زمینه توسعه محصولات، طراحی و عیب یابی سیستمهای ایمنی، کنترلی و هوشمند خودروها فعالیت مینماید در حال حاضر به شرکتهایی نظیر BMW, RENAULT NISSAN, FIAT, VALEO و VOLVO خدمات ارائه مینماید.

شرکت ALTRAN  داری مجموعه آزماشگاهی مجهزی جهت تست خودرو میباشد و قابلیت انجام تمامی تست های EURO NCAP را دارد.

از سرفصلهای اساسی همکاری های دو شرکت ارزیابی سطح ایمنی خودروها و مشاوره در راستای ارتقا آن میباشد.

شایان ذکر است در جریان بازدید مدیرعامل شرکت ISQI از آزمایشگاه های تست CRASH شرکت آلترن یکی از خودروهای با پلتفرم قدیمی( که نظایر آن در حال تولید در کشور می باشد) مورد تست مخرب قرار گرفت که نتایج آزمون بیانگر تفاوتهای اساسی در ایمنی خودروهای با پلتفرم جدید و نسل قدیم پلتفرمهای مورد استفاده در کشور است.

گفتنی است با توجه به آمار بالای تعداد کشته شدگان تصادفات در کشور لزوم توجه جدی به مساله ایمنی خودرو ها از اولویت های صنایع خودروسازی و نظام ایمنی کشورخواهد بود.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران

در این راستا شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران (ISQI) در سال 1368 با هدف ارائه خدمات فنی، مهندسی، مشاوره ای و تحقیقاتی جهت ارتقاء کیفیت محصولات تولیدی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان، تدوین استانداردهای مورد نیاز صنایع و نظارت بر حسن اجرای پروژه ها و حسن ارائه خدمات تاسیس شد

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

صنعت و تولید