اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1395053193295465

به منظور افزایش نقش بازار سرمایه در تأمین مالی برگزار می‌شود

آموزش«تأمین مالی بین‌المللی پس ازتحریم‌ها»

کد: 1395053193295465

http://goo.gl/Q1jQsg

، تهران , (اخبار رسمی): مرکز مالی ایران پنجمین کارگاه آموزشی «تأمین مالی بین‌المللی پس از رفع تحریم‌ها» را 25 شهریور ماه سال جاری برگزار می‌کند.

آموزش«تأمین مالی بین‌المللی پس ازتحریم‌ها»
به گزارش روابط عمومی مرکز مالی ایران، هدف از برگزاری این کارگاه آموزشی آشنایی فعالان بازارهای مالی با روش‌های جدید تأمین مالی بین‌المللی است.

این کارگاه آموزشی با هدف آشنایی با سیستم رتبه‌بندی بین‌المللی، آشنایی با صندوق‌های اختصاصی، خصوصی و نقش آنها در تأمین مالی نوین،روش‌های نوین تأمین مالی پروژه‌ای و شرکتی، روش‌های تأمین مالی پیچیده و بررسی پروژه های نفتی، گازی، فولادی طراحی شده است. با توجه به حجم عمده تأمین مالی در کشورهای توسعه یافته از طریق بازارهای سرمایه داخلی و بین‌المللی، تلاش می‌شود شرکت‌های بزرگ ایرانی نیز دایره‌ فعالیت‌هایشان را در این حوزه گسترش دهند.

مدرس این دوره آموزشی پیمان مولوی، مدیر شرکت یورواینوست و دانش آموخته عالی در حوزه تأمین مالی و اقتصاد مالی است و در پایان دوره آموزشی گواهینامه حضور در دوره از سوی مرکز مالی ایران به شرکت کنندگان اعطاء می‌شود.

علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام در این دوره آموزشی می‌توانند به نشانی www.ifc.ir (بخش آموزش) مراجعه کنند یا با شماره تماس 66724343 تماس بگیرند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

مرکز مالی ایران

شرکت مرکز مالی ایران با تغییر ساختار سهامداری و واگذاری 80 درصد سهام شرکت بورس اوراق بهادار تهران به شرکت های بورس کالای ایران، فرابورس ایران، بورس انرژی و سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه در اسفندماه سال 1392، فعالیت جدید خود را آغاز کرد. عمده فعالیت های این شرکت ارائه خدمات آموزشی، پژوهشی، مالی و مشاوره در بازار پول و سرمایه است.ماموریت تعریف شده هم ارائه خدمات مالی، آموزشی و پژوهشی به منظور افزایش نقش بازار سرمایه در توسعه ملی است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

بانک، بیمه و سرمایه