اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1395053194126065

با ورود اقلام CKD به زامیاد

کامیون ایویکو وارد مرحله تولید شد

کد: 1395053194126065

http://goo.gl/mxA2ZB

، (اخبار رسمی): معاون بازرگانی شرکت زامیادازورودنخستین محموله اقلام CKDکامیون یوروکارگویMLL180 ایویکو پس ازپسابرجام خبرداد و گفت:با ورود و تولید این محصول به روزاروپا ، شاهد رونق بیش از پیش محصولات سنگین خواهیم بود.

کامیون ایویکو وارد مرحله تولید شد

به گزارش اخباررسمی به نقل از روابط عمومی شرکت زامیاد، منوچهر فرجیان در ابتدا با اشاره به وضعیت صنعت خودرو در پسا برجام گفت: پس از برجام صنعت خودروسازی کشور شرایط جدیدی را با حضور برند های معتبر خودروسازی جهان تجربه می کند. دراین راستا گروه خودروسازی سایپا و شرکت زامیاد مذاکراتی را با شرکای تجاری خارجی خود در جهت ایجاد گسترش همکاری و تعاملات دوجانبه تا به امروز انجام داده اند و کماکان نیز این مذاکرات ادامه دارد.
معاون بازرگانی شرکت زامیاد ادامه داد: از برکات برجام همکاری مجدد ایویکو با زامیاد است که به سبب تحریم ها به حالت تعلیق در آمده بود اما امروز دوباره فعال شده است. ایویکو به عنوان قدیمی ترین شریک تجاری زامیاد می باشد که این شرکت همواره تلاش نموده تا بهترین و جدید ترین محصولات ایویکو را تولید و عرضه نماید که این موضوع در سال جاری نیز در شرکت زامیاد با ورود اقلام CKD کامیون یوروکارگوی MLL180 و عملیاتی شدن مرحله تولیدی آن محقق شد.
فرجیان در خصوص ویژگی های کامیون یوروکارگوی ایویکوگفت: این محصول جزو بهترین و با کیفیت ترین محصولات روز اروپا است و دارای امکانات ویژه ای همچون: سیستم ترمز دیسکی، باک سوخت آلومینیومی200 لیتری ایرکاندیشن و ... می باشد.
گفتنی است، کامیون یوروکارگوی ایویکوی ایتالیا مردادماه سال جاری و هم زمان با نمایشگاه بین المللی خودروی مشهد، در معرض دید بازدیدکنندگان قرار گرفت؛ و اکنون با ورود نخستین محموله اقلام سی کی دی، تولید این محصول با همت و تلاش کارکنان در زامیاد آغاز می شود.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شرکت خودروسازی زامیاد

شرکت تولید کننده خودروهای تجاری زامیاد در سال 1342 در محل میدان آذری به عنوان اصلی ترین کارخانه گروه صنعتی رنا- تاسیس گردید و فعالیت خود را با واردات،مونتاژ و تولید انواع خودروهای تجاری بنزین و گازوئیلی مطابق با استانداردهای روز بین المللی آغاز کرد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

صنعت و تولید