اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1395060194585358

بانک سینا در مجمع سالانه تصویب کرد

تقسیم سود 175 ریالی یک بانک خصوصی

کد: 1395060194585358

https://goo.gl/XaFUP2

، تهران , (اخبار رسمی): مجمع سالانه نوبت دوم بانک 1000 میلیارد تومانی سینا با تقسیم سود 175 ریالی هر سهم و انتخاب هیات مدیره و اعلام چند برنامه آینده توسط مدیرعامل برگزار شد.

بانک سینا

به گزارش اخبار رسمی و به نقل از روابط عمومی بانک سینا، در پی عدم برگزاری مجمع سالانه 30 تیر و به تنفس کشیده شدن مجمع 19 مرداد بانک سینا، این بانک بورسی عصر دیروز بدون مجوز بانک مرکزی اقدام به برگزاری این مجمع با حضور 90.82درصد سهامداران کرد که با تقسیم سود 175 ریالی هر سهم همراه بود.

همچنین محمدرضا پیشرو، قربان دانیالی، محمدرضا ساروخانی، غلامعباس نعمت اللهی، علیرضا تقدیری و محمد مخبر به عنوان اعضای هیات مدیره این بانک وابسته به بنیاد مستضعفان انتخاب شدند.

براساس این گزارش، محمدرضا پیشرو مدیرعامل بانک سینا با قرائت گزارش هیات مدیره ، اعلام کرد: خوشبختانه با خروج بانک سینا از تحریم، فرصت لازم برای فعالیت های ارزی فراهم شده است.

وی افزود: واحدهای ارزی فعال بانک در تمامی شعبه های تهران دایر شده و فعال بوده و اخیرا موفق به امضای قراردادی با موسسه KPNG که یک مرکز نظارتی مشاوره ای بین المللی است، شده ایم. قطعا در گام های بعدی این رخداد منجر به تاسیس شعب بین المللی در سایر کشورها خواهد شد.

پیشرو با بیان اینکه مطمئنیم در سال 95 به اهداف خود برای ارتقای فعالیت های بانک خواهیم رسید، افزود: در عرصه بین الملل موفق به تاسیس شعب شدیم. این عمل به مراحل پایانی در کشورهای اروپایی نزدیک بوده و احتمالا افتتاح شعب اروپایی تا 6 ماه دیگر انجام می شود.

این مقام مسئول با اشاره به عملکرد بانک سینا در سال 94 گفت: در سال 94 حجم منابع جاری و دیداری بهبود بخشید و تمرکز ما در بخش ارائه تسهیلات و خدمات به شرکت های بورسی بود ضمن این که فعالیت های الکترونیک بانک نیز بهبود یافت.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بانک سینا

بانک سینا از ابتدای شروع فعالیت خود با نام موسسه مالی و اعتباری بنیاد در سال 1364 با هدف اولیه انجام عملیات پولی، مالی و اعتباری و تامین نیازهای مالی بنگاه های اقتصادی و جذب سپرده های عمومی اقتصادی با سرمایه 10 میلیارد ریال تاسیس گردید و از همان ابتدا با افتتاح شعب در برخی مناطق اقدام به بهره برداری و انجام عملیات بانکی کرد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

بانک، بیمه و سرمایه