اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1395060194855408

به جهت حمایت از صنایع کوچک و متوسط انجام شد

بهره برداری از آریا استیل اروند

کد: 1395060194855408

http://goo.gl/BTGBvq

، تهران , (اخبار رسمی): بهره برداری از آریا استیل اروند با حمایت بانک صنعت و معدن شرکت آریا استیل اروند با حمایت بانک صنعت و معدن و بسط توسعه اقتصادی در مناطق کمتر توسعه یافته تامین مالی شده وبه بهره برداری می رسد.

اریا استیل

به گزارش اخبار رسمی و به نقل از روابط عمومی بانک صنعت و معدن، شرکت آریا استیل اروند با سرمایه گذاری بالغ بر 460 میلیارد ریال، سالانه 210 هزار مترمکعب بلوک و پانل AAو ملات خشک تولید کرده و برای 34 نفر اشتغال مستقیم ایجاد می کند.

بر اساس این گزارش میزان تسهیلات اعطایی بانک صنعت و معدن به شرکت آریا استیل اروند مبلغ 9 میلیون یورو تسهیلات ارزی و13 میلیارد ریال بوده است.

گفتنی است بانک صنعت و معدن در سه ماهه نخست امسال حدود 48 میلیارد ریال به 7 طرح بزرگ، کوچک و متوسط صنعتی در استان خوزستان تسهیلات پرداخت کرده است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بانک صنعت و معدن

بانک اعتبارات صنعتی که اولین بانک توسعه صنعتی در ایران است به موجب قانون برنامه عمرانی هفت ساله دوم کشور در سال 1335 باسرمایه اولیه 600 میلیون ریال و به منظور ایجاد و تقویت کارآفرینان بخش خصوصی تأسیس گردید .سهام اولیه این بانک تماماً به دولت تعلق داشت لیکن پس از حدود 20 سال فعالیت، تصمیم گرفته شد که با فروش تدریجی سهام به بخش خصوصی موجبات غیردولتی شدن بانک مزبور فراهم گردد .

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

صنعت و تولید | بانک، بیمه و سرمایه