اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1395060296695386

برای صدور بیمه نامه شخص ثالث و راننده

بیمه ایران و سایپا تفاهم کردند

کد: 1395060296695386

http://goo.gl/xYMJJE

، تهران , (اخبار رسمی): گروه خودروسازی سایپا با تبادل توافقنامه ای صدور بیمه نامه خودروهای صفر تولید شده خود را از 1 شهریور 1395 به مدت یکسال به بیمه ایران واگذار کرد.

اتومبیل صفر

به گزارش اخبار رسمی و به نقل از روابط عمومی بیمه ایران، دراین توافقنامه که رییس هیات مدیره ومدیران عامل بیمه ایران و مسئولان شرکت خدمات بیمه ای رایان سایپا آن را مبادله کردند، صدور بیمه نامه شخص ثالث ، حوادث راننده و سایر خدمات بیمه ای مرتبط با آن برای تمام خودروهای صفر کیلومتر تولیدی گروه خودروسازی سایپا به بیمه ایران واگذار شد.

مدیرعامل بیمه ایران هنگام مبادله این توافقنامه با اشاره به قانون بیمه نامه شخص ثالث جدید مصوب 1395 اظهار داشت: براساس درخواست گروه خودروسازی سایپا به عنوان متصرف قانونی وسیله نقلیه و ارائه دهنده خدمات خودرویی ، نسبت به صدور بیمه نامه برای خودروهای موردنظر اقدام خواهد شد.

محسن پورکیانی با بیان اینکه گروه خودروسازی سایپا  در جهت ارائه خدمات بهینه و ایجاد اطمینان برای خریداران خودروهای صفر کیلومتر خود دررابطه با بیمه نامه شخص ثالث با بیمه ایران وارد مذاکره ودرنهایت منجر به عقد قرارداد شد افزود: بیمه ایران  در رقابت با سایر شرکت های بیمه ای موفق شد با توجه به مزیت های فراوان از جمله دسترسی بیمه گذاران به شبکه وسیع شعب و نمایندگی ها در سراسر کشور، این پرتفوی را جذب کند.

رییس هیات مدیره و مدیرعامل بیمه ایران درخصوص پرداخت خسارت احتمالی به ذینفعان حقیقی و حقوقی این توافقنامه نیز اظهارداشت: بیمه ایران درسراسر کشورشعب پرداخت خسارت دارد وبه محض اعلام خسارت طبق قانون شخص ثالث و آیین نامه های مربوط ، غرامت به زیان دیدگان پرداخت می شود.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بیمه ایران

پانزدهم آبان‌ماه سال 1314 ، در چنین‌روزی، شرکت سهامی بیمه ایران به عنوان نخستین شرکت بیمه ایرانی و دولتی تأسیس شد و آغاز به کارکرد. آغاز فعالیت بیمه ایران (14 آبان 1314) را به تعبیری می توان ملی شدن صنعت بیمه تلقی کرد. بیمه ایران از آذرماه 1314 صدور بیمه نامه در رشته‌های مختلف را آغاز نمود و ظرف یک سال در شهرهای مشهد، شیراز، اصفهان، همدان، اهواز و بوشهر نمایندگی تأسیس کرد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

بانک، بیمه و سرمایه