اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950606100975696

انتشار شماره 367 هفته نامه انتقال خون

کد: 13950606100975696

http://goo.gl/06f7h6

، تهران , (اخبار رسمی): شماره سیصد و شصت و هفتم از هفته نامه خبری سازمان انتقال خون منتشر شد.

انتشار 367 امین شماره هفته نامه انتقال خون

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی سازمان انتقال خون ، این نشریه که به همت اداره کل روابط عمومی ستاد مرکزی سازمان هر هفته منتشر می شود به مرور فعالیت های سازمان و ادارات کل انتقال خون در سراسر کشور می پردازد.

در این شماره، به بررسی تیتر اهم اخبار سازمان، دیدار مدیرعامل سازمان با جمعی از پزشکان به مناسبت فرارسیدن روز پزشک، بازدید مدیرعامل سازمان از ادارت کل انتقال خون استان های ایلام و لرستان و افتتاح مرکز جامع انتقال خون بوشهر پرداخته شده است.

 این هفته نامه از سال 86 تاکنون به طور مستمر از سوی اداره کل روابط عمومی سازمان منتشر می شود.

جهت اطلاع از متن کامل عناوین مندرج در این خبرنامه، پس از باز کردن متن پی دی اف از طریق لینک زیر، امکان کلیک بر روی عناوین زیر خط دار برای مشاهده متن کامل خبر در پورتال سازمان پیش بینی شده است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

سازمان انتقال خون ایران

با توجه به سابقه درخشان فعالیتهای پزشکی در کشور ما به ویژه در میان کشورهای منطقه، به کارگیری روش های نوین درمانی و استفاده از علوم روز دنیا به منظور درمان بیماران، همواره مورد توجه پزشکان ایرانی قرار داشت؛ و پرواضح است که طب انتقال خون و به عبارتی نجات زندگی بیماران و مصدومین نیازمند به خون از طریق تزریق خون و فراورده های آن نیز از این قاعده مستثنی نبود. بر اساس شواهد و قرائن موجود، سابقه اولین تزریق خون در کشور ما به سالهای ابتدایی دهه 20 هجری شمسی بر میگردد. در واقع در این سالها با توجه به نوپا بودن طب انتقال خون و ناآشنا بودن اذهان عمومی با این مقوله، دریافت خون از داوطلبان برای تزریق به بیماران به سختی انجام می گرفت و راضی کردن افراد برای دادن خون عمدتا به ابتکار عمل پزشک بستگی داشت.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

رسانه‌ها