کد: 13950609105826113

در یکصد و سی و ششمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر مشهد صورت گرفت

انتخاب هیئت رئیسه چهارم شورای چهارم

کد: 13950609105826113

http://goo.gl/ECgahv

، مشهد ، (اخبار رسمی): از مجموع 24 رای اعضا در جلسه علنی، غلامحسین صاحبی با 17 رای منشی دوم هیئت رییسه چهارم شورای چهارم شد.

انتخاب هیئت رئیسه چهارم شورای چهارم

به گزارش اخبار رسمی به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد مقدس، شورای چهارم در یکصد و سی و ششمین جلسه علنی خود به عنوان آخرین جلسه علنی این شورا در سال سوم فعالیت، هیئت رییسه سال چهارم خود را شناخت.
با رای 24 عضو حاضر در این جلسه، محمد کمال سرویها، با 20 رای از 23 رای ماخوذه بر صندلی ریاست شورای چهارم در سال چهارم تکیه زد.
همچنین محمد سهیلی با 17 رای از 23 رای ماخوذه و همچنین برزو دبیریان با 19 رای از 24 رای ماخوذه به عنوان نواب رئیس اول و دوم شورای اسلامی شهر مشهد انتخاب شدند.
منشی اول و دوم شورای چهارم در سال چهارم نیز با 18 رای از 24 رای ماخوذه و 17 رای از 24 رای ماخوذه به ترتیب به فاطمه غیور و غلامحسین صاحبی رسید.
انسیه غفوری شعرباف در دومین سال متوالی و با کسب 17 رای از 24 رای ماخوذه در یکصد و سی و ششمین جلسه علنی شورای چهارم به عنوان خزانه‌دار سال چهارم انتخاب شد.
اما نظارت شورای چهارم نیز به آصفی یزدی رسید که وی با کسب 19 رای از 24 رای ماخوذه به این سمت دست یافت.
لازم به ذکر است قرائت سوگندنامه هیئت رییسه جدید انجام شد و مقرر گردید با پایان ماموریت هیئت رئیسه فعلی در روز پنج شنبه، از روز شنبه 13 شهریورماه کار هیئت رییسه جدید آغاز شود.
فرماندار مشهد مقدس نیز با حضور در این جلسه علنی بر روند رای گیری نظارت داشتند.
احمد پورمنفردی

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شهرداری مشهد

شهرداری مشهد نهادی است مردمی که وظیفه نگهداری شهر مشهد را بر عهده دارد. شهردار مشهد به صورت غیر مستقیم توسط نمایندگان مردم در شورای اسلامی شهر مشهد انتخاب می شود.

منتشر شده در سرویس:

شهر و جامعه

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.