همراه با مسافران کاروان منا در پارالمپیک 2016 ریو صورت گرفت

معرفی تیم ملی بسکتبال با ویلچر

کد: 13950610107746086

http://goo.gl/K6kcTI

، تهران ، (اخبار رسمی): تیم بسکتبال با ویلچر ایران پس از یک دوره غیبت، در حالی در پانزدهمین دوره بازی های پارالمپیک شرکت می کند که اردوهای آماده سازی را به خوبی پشت سر گذاشته است.

معرفی تیم ملی بسکتبال با ویلچر

به گزارش اخباررسمی به نقل از روابط عمومی فدراسیون ورزش‌های جانبازان و معلولین، ملی پوشان بسکتبال با ویلچر ایرانی در تورنمنت بین المللی ترکیه در تیرماه با حضور سه تیم پارالمپیکی ترکیه، ایران و هلند، به صورت دوره ای طی شش دیدار با حریفان خود روبه رو شد و با عنوان سومی به کار خود پایان داد.

تیم ملی بسکتبال با ویلچر سال گذشته با راهیابی به فینال مسابقات قهرمانی آسیا و اقیانوسیه سهمیه مستقیم پارالمپیک ریو را به دست آورد، درگروه دوم این دوره بازی ها با تیم های برزیل، آمریکا، انگلیس، الجزایر و آلمان همگروه است. در گروه نخست هم تیم های اسپانیا، استرالیا، کانادا، ترکیه، هلند و ژاپن قرار دارند.

تیم ایران با ترکیب مرتضی ابراهیمی، اسماعیل حسین پور، سامان بلاغی، ایمان بک زاده، محمد صحی، محسن طلوعی، مرتضی عابدی، حسن عبدی، وحید غلام آزاد، محمد محمدنژاد، حکیم منصوری و امید هادی اظهر در بازی های پارالمپیک 2016 ریو شرکت می کند.

سیدعباس آقاکوچکی سرمربی این تیم است و عباس خاکی در سمت مربی وی را همراهی می کند. کمال عشق هم سرپرست تیم بسکتبال با ویلچر است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین جمهوری اسلامی ایران

فدراسیون ورزشهای جانبازان و معلولین تا پیش‌از انقلاب اسلامی، بصورت کمیته‌ای غیرفعال،زیرنظر فدراسیون پزشکی بوده و فعالیت این کمیته صرفاً به شرکت مسوولین آن درگردهمایی‌های بین‌المللی محدود می‌شد و هیچگونه فعالیتی در بین افرادمعلول انجام نمی‌داد.

منتشر شده در سرویس:

تازه‌های ورزش

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.