کد: 13950610108096102

نیمه اول مهرماه؛

همایش خدمات و زیست شهری برگزاری می شود

کد: 13950610108096102

http://goo.gl/bnJ1RO

، کرج ، (اخبار رسمی): مسئول آموزش و اطلاع رسانی معاونت خدمات شهری کرج از برگزاری همایش خدمات و زیست شهری در آینده نزدیک خبر داد و گفت: این همایش با رویکرد بکارگیری فناوری های نوین در امور خدمات شهری برگزار خواهد شد.

همایش خدمات و زیست شهری برگزاری می شود

به گزارش اخبار رسمی به نقل از پایگاه  مدیریت شهری کرج، شبیر اربابی  گفت: طبق تفاهم نامه ای که معاونت خدمات شهری شهرداری کرج با یکی از شرکت های فعال در این زمینه امضا کرد، مقرر شد این همایش در مهرماه سال جاری به اجرا درآید.

وی، شرکت همایش صنعت انرژی را مجری همایش مذکور خواند و افزود: محور برگزاری همایش آشنایی مسئولان و مدیران این حوزه با آخرین فناوری های روز در این زمینه است که با حضور همه معاونین خدمات شهری و فنی عمرانی مناطق، مسئولان فضای سبز و دیگر مسئولان این حوزه به اجرا در خواهد آمد.

به گفته اربابی، استفاده از فناوری های نوین در اجرای امور مرتبط با خدمات شهری از اهمیت بسزایی برخوردار است و می تواند به کاهش هزینه ها و صرفه جویی در وقت و انرژی منجر شود.

این مسئول بیان داشت: همزمان با برگزاری همایش مذکور، نمایشگاه مبلمان شهری و خدمات شهری نیز با رویکرد ارائه آخرین فناوری های روز در زمینه مبلمان شهری به اجرا در می آید.

مسئول آموزش و اطلاع رسانی معاونت خدمات شهری شهرداری کرج اضافه کرد: برپایی کارگاه های آموزشی در حوزه های بازیافت، مدیریت پسماند، محیط زیست و پیشگیری از آلودگی های زیست محیطی (آب ، هوا و خاک فناوری های نوین و سایر امور مرتبط) از برنامه های جنبی پیش بینی شده برای برپایی این همایش خواهد بود.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شهرداری کرج

شهرداری کرج نهادی است مردمی که وظیفه نگهداری شهر کرج را بر عهده دارد. شهردار کرج به صورت غیر مستقیم توسط نمایندگان مردم در شورای اسلامی شهر کرج انتخاب می شود.

منتشر شده در سرویس:

جشنواره، نمایشگاه و همایش

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.