اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950610108606101

طی مراسمی با حضور مدیران ارشد شهری

برگزیدگان "رازهای آسمانی" تقدیر می شوند

کد: 13950610108606101

http://goo.gl/Qzq54a

، تهران , (اخبار رسمی): برگزیدگان مسابقه با حضور جمعی از شخصیت های فرهنگی و مذهبی ، مدیران ارشد شهری و روسای فرهنگسراها ، دوشنبه پانزدهم شهریور ماه سالجاری از ساعت 17 در فرهنگسرای اندیشه تجلیل می شوند.

برگزیدگان "رازهای آسمانی" تقدیر می شوند

به گزارش اخبار رسمی به نقل از  روابط عمومی فرهنگسرای اخلاق ،ملوک سید آبادی رییس فرهنگسرای اخلاق و دبیر اجرایی مسابقه "رازهای آسمانی" هدف مسابقه رازهای آسمانی در ماه مبارک رمضان را گسترش و تعمیق ارزشهای مفاهیم اخلاقی با محوریت "تکریم زندگی در قرآن کریم "عنوان کرد و گفت: در طول ماه مبارک رمضان ، هر روز از اذان صبح تا نیمه شب ،کارکنان شهرداریهای مناطق ،سازمانها، شرکت ها و موسسات تابعه شهرداری تهران چهار سئوال از یک جزء قرآن کریم با موضوع تکریم زندگی در قرآن کریم را از طریق سامانه پیامک پاسخ داده و می توانستند در مسابقه روزانه شرکت کنند.

به گفته سید آبادی ، بیش از 80 هزار پاسخ مسابقه روزانه رازهای آسمانی به سامانه پیامکی دبیرخانه جشنواره در فرهنگسرای اخلاق واصل شد که سامانه از بین پاسخ های صحیح ، 20 روزانه نفر انتخاب و از طریق پورتال و رسانه خبری سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران اعلام می شد.
رییس فرهنگسرای اخلاق افزود: برای اولین بار در طی پنج سال گذشته ، امکان حضور نمازگزاران مساجد محوری مناطق 22 گانه شهر تهران فراهم شد که نمازگزاران از طریق پوستر های نصب شده در مساجد، با ارسال گزینه های صحیح به سامانه اعلام شده ، در مسابقه شرکت می کردند که حضور نمازگزاران برای اولین سال در این مسابقه چشمگیر بود.

دبیر اجرایی" مسابقه رازهای آسمانی "تصریح کرد: به 600 نفر از کارکنان مدیریت شهری که روزانه در مسابقه شرکت و انتخاب شده بودند و همچنین 60 نفر از کارکنانی که بیش از 20 روز در مسابقه روزانه شرکت و جواب صحیح داده بودند همراه با 140 نفر از برگزیدگان مساجد محوری شهر تهران ، در مراسم اختتامیه تجلیل می شوند.

وی ادامه داد: در آئین اختتامیه پنجمین دوره مسابقه رازهای آسمانی که دوشنبه 15 شهریور ماه سالجاری با حضور جمعی از شخصیت های فرهنگی مذهبی و مدیران ارشد شهرداری تهران برگزار می شود علاوه بر سخنرانی دکتر محمود صلاحی رییس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران ، تجلیل از پیشکسوت عرصه حفظ قرآن کریم ،حجت الاسلام محمد حسن مقدسی که -سالهاست در نماز جمعه تهران خدمت می کنند- و اجرای حامد معنوی باقطعاتی در منقبت حضرت علی (ع) و حضرت رضا(ع) ، هدیه 800 برگزیده کارکنان شهرداریهای مناطق ،سازمانها، شرکت و موسسات وابسته به شهرداری تهران و همچنین منتخبان مساجد توسط مسئولان اهدا می شود.

سید آبادی اظهار امیدواری کرد: برگزاری مسابقه "رازهای آسمانی" در ماه مبارک رمضان شرایط انس بیشتر کارکنان مدیریت شهری و نمازگزاران مساجد را با آیات نورانی کلام وحی در باب تکریم زندگی در قرآن کریم فراهم کرده باشد.

فرهنگسرای اندیشه در خیابان دکتر شریعتی، نرسیده به پل سید خندان،بوستان اندیشه واقع است و تلفن33355036 دبیرخانه مسابقه "رازهای آسمانی" آماده ارائه اطلاعات بیشتر درباره برنامه است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران

سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران با مسئولیت اماکن فرهنگی و فرهنگسراهای شهر نگرشی معطوف به دورنمای اصلی توسعه فرهنگی دارد و در تلاش است تا به تقویت فرهنگ ملی و اسلامی کلانشهر تهران با توجه به خصلت‌های ویژه شهری‌اش و طراحی و تبیین مبانی لازم برای آن بپردازد. این سازمان در تعامل با مخاطبان، به برقراری ارتباطات دوسویه و همچنین ارایه خدمات به صورت متنوع و متناسب با نیاز گروه‌های مخاطب، توجه خاصی دارد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

شهر و جامعه