همراه با مسافران کاروان منا در پارالمپیک 2016 ریو؛

معرفی پولاد مردان تیم ملی وزنه برداری

کد: 13950613110756086

http://goo.gl/uMLatJ

، تهران , (اخبار رسمی): تیم ملی وزنه برداری جانبازان و معلولین ایران با 6 وزنه بردار خود در رقابت های پارالمپیک ریو 2016 حضور یافته است.

معرفی پولاد مردان تیم ملی وزنه برداری

به گزارش اخباررسمی به نقل از روابط عمومی فدراسیون ورزشهای جانبازان و معلولین، سیامند رحمان، سامان رضی، علی صادق زاده، سید حامد صلحی پور، مجید فرزین و حمزه محمدی شش ملی پوش اعزامی به این مسابقات هستند و احمد دلجوان به عنوان سرمربی و غلامرضا آسترکی به عنوان مربی در کنار این ورزشکاران حضور دارند.

سرپرستی تیم وزنه برداری اعزامی به ریو نیز بر عهده محمد تابع است.

وزنه برداری ایران تا کنون در 6 دوره از بازی های پارالمپیک حضور یافته که اولین حضور به سال 1988 و آخرین به سال 2012 برمی گردد.

در مجموع این شش دوره، ایران موفق به کسب 24 مدال از این رشته، به ترتیب 9 طلا، 7 نقره و 8 برنز شده است و بهترین دستاورد وزنه برداری به بازی های پارالمپیک لندن 2012 بازمی گردد که 8 وزنه بردار ایرانی موفق به کسب 4 طلا، یک نقره و یک برنز از این مسابقات شدند.

بازی های پارالمپیک 2016 ریو، از 7 تا 18 سپتامبر با حضور 4350 ورزشکار از 178 کشور جهان برگزار خواهد شد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین جمهوری اسلامی ایران

فدراسیون ورزشهای جانبازان و معلولین تا پیش‌از انقلاب اسلامی، بصورت کمیته‌ای غیرفعال،زیرنظر فدراسیون پزشکی بوده و فعالیت این کمیته صرفاً به شرکت مسوولین آن درگردهمایی‌های بین‌المللی محدود می‌شد و هیچگونه فعالیتی در بین افرادمعلول انجام نمی‌داد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

تازه‌های ورزش