اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950613110894774

پانزدهمین نمایشگاه شیرینی و شکلات تهران آغاز شد

حضور مانی‌ماس درنمایشگاه شیرینی و شکلات

کد: 13950613110894774

http://goo.gl/VUFqEQ

، شیراز , (اخبار رسمی): شرکت شیر پاستوریزه ارمغان-مانی ماس تولید کننده انواع پودرهای شیر خشک، در پانزدهمین نمایشگاه شیرینی و شکلات تهران از 23 تا 26شهریور در غرفه 32 -سالن 40 آماده پذیرایی از متقاضیان است .

شرکت مانی ماس در حال حاضر انواع پودر شیر خشک ، پودر پرمیت و MPC را با درجه کیفی A تولید میکتد .

شرکت شیر پاستوریزه ارمغان-مانی ماس در حال حاضر انواع پودر شیر خشک، پودر پنیر، پودر آب پنیر، پودر پرمیت را با درجه کیفی A تولید می‌کند

به گزارش روابط عمومی شرکت شیر پاستوریزه ارمغان -مانی ماس، این شرکت  به عنوان یکی از بزرگترین شرکت‌های تولید کننده انواع پودرهای شیر خشک در کشور، در پانزدهمین نمایشگاه شیرینی و شکلات تهران از 23 الی 26 شهریور در غرفه 32 - سالن 40 آماده پذیرایی از متقاضیان محصولات خود است.

گفتنی است شرکت شیر پاستوریزه ارمغان - مانی ماس در حال حاضر انواع پودر شیر خشک ، پودر پنیر ، پودر آب پنیر ، پودر پرمیت و MPC را با درجه کیفی A  تولید می‌کند. 

شرکت شیر پاستوریزه ارمغان با برند مانی ماس از سال 1366 با همت برادران راهنما در زمینی به مساحت 150000 متر در شهرستان  فسا  فعالیت خود را آغاز کرد و به عنوان قدیمی ترین تولید کننده بخش خصوصی لبنیات در جنوب کشور مطرح است.

در حال حاضر بالغ بر 450 نفر با بیمه تامین اجتماعی مشغول فعالیت در این شرکت هستند، ضمن این که هزاران نفر نیز به صورت غیرمستقیم در این چرخه فعالیت دارند.

این کارخانه هم اکنون به دلیل شرایط رکود حاکم بر بازار با یک سوم ظرفیت روزانه 150 تن شیر را جذب و به 85 نوع محصول لبنی تبدیل نماید.

شرکت فرآورده های لبنی مانی ماس در حال حاضر انواع محصولات لبنی و پودری از قبیل انواع ماست ، شیر بطری ، کشک ، دوغ ، ماست موسیر ، پنیر خامه ای ، پنیر پروسس ، پنیر سفید ، پنیر پیتزا ، کره و انواع پودرها را تولید می‌کند .

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

مانی ماس

شرکت شیر پاستوریزه ارمغان (سهامی خاص) با عنوان تجاری مانی ماس درسال 1366 به منظور تامین بخشی از نیاز لبنیات کشور در شهرستان فسا تاسیس گردید.این شرکت با هدف تولید محصولات متنوع لبنی با بهترین کیفیت توسط جدیدترین دستگاه ها وماشین آلات بادانش فنی روز دنیا آغاز به کار نموده است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

جشنواره، نمایشگاه و همایش