اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950613111574834

کسب رتبه«ب» توسط کارگزاری بانک آینده

کد: 13950613111574834

http://goo.gl/Du0yvc

، تهران , (اخبار رسمی): باتوجه به اعلام نتایج رتبه بندی کارگزاران بورس و اوراق بهادار،کارگزاری بانک آینده موفق شد؛ در حوزه بورس کالای ایران، رتبه«ب» را کسب کند.

کارگزاری

به گزارش اخبار رسمی و به نقل از روابط عمومی بانک آینده، کارگزاری این بانک، توانسته است باجذب نیروهای متخصص و مدیریت توانا و با اخذ مجوزهای مختلف، درجهت توسعه کمی وکیفی فعالیت های خود در تمامی زمینه ها، به ویژه توسعه همه جانبه در جذب مشتریان جدید، انجام معاملات برخط، انجام معاملات اینترنتی، سبدگردانی ومعاملات بورس کالا، اقدام کند.

بر اساس این گزارش، کارگزاری بانک آینده بارعایت مقررات و ضوابط مورد نظر سازمان بورس و اوراق بهادار، باکسب امتیازات لازم، یکی از شرکت های کارگزاری است که موفق شد؛ از رتبه«ج»، به رتبه «ب»، ارتقا یابد.

شایان ذکراست؛ پیش از این نیز، این کارگزاری موفق به کسب رتبه " الف" در بخش اوراق بهادار شده بود.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بانک آینده

"بانک آینده" به استناد مصوبه یک‌هزار و یکصد و سی و هفتمین جلسه شورای پول و اعتبار، از ادغام بانک تات، ‌مؤسسه اعتباری صالحین و ‌مؤسسه اعتباری آتی، با سرمایه‌ی پایه هشت (۸) هزار میلیارد ریال؛ در تیرماه سال ۱۳۹۱ شکل گرفت. متعاقباً، بانک آینده، بر اساس مجوزهای صادره از سوی بانک مرکزی ج.ا.ایران و سازمان بورس و اوراق بهادار؛ تحت شماره ۴۴۲۳۲۵ و شناسه ملی ۱۰۳۲۰۸۹۴۸۷۸، در تاریخ ۱۳۹۲/۰۵/۱۶ به ثبت رسید. بانک آینده از مجموعه‌ی بیش از ۱۷هزار سهامدار، پس از طی مراحل لازم، در تاریخ ۱۳۹۳/۱۲/۲۶ موفق به اخذ مجوز فعالیت از بانک مرکزی ج.ا.ایران گردید.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

بانک، بیمه و سرمایه