اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950613111815358

تایید مسئولیت اجتماعی بانکداران سینا

دومین آمبولانس به بهداشت راز و جرگلان رسید

کد: 13950613111815358

http://goo.gl/sOo1pE

، تهران , (اخبار رسمی): همکاران بانک سینا در اقدامی خیرخواهانه و خداپسندانه، همزمان با روز بهورز یک دستگاه آمبولانس به مرکز بهداشت منطقه راز و جرگلان در استان خراسان شمالی اهدا کردند.

آمبولانس

به گزارش اخبار رسمی و به نقل از روابط عمومی بانک سینا، در مراسمی با حضور مهندس پیشرو مدیرعامل بانک، مهندس برزگری مدیرعامل بنیاد علوی، ائمه جمعه، فرماندار، مسئولان و اهالی منطقه راز و جرگلان، یک دستگاه آمبولانس اهدایی کارکنان بانک سینا به مرکز بهداشت منطقه تحویل داده شد.

پیشتر نیز کارکنان بانک سینا با کمک های خود، زمینه خرید یک دستگاه آمبولانس را جهت اهدا به مردم منطقه قلعه گنج کرمان فراهم کرده بودند. کمک به ساخت مدرسه در این منطقه، اقدام نیک دیگری از سوی همکاران بانک سینا است که مراحل نهایی آن در حال انجام است و به زودی به بهره برداری خواهد رسید.

گفتنی است بانک سینا در جهت ایفای مسئولیت های اجتماعی و کمک به مردم مناطق کمتر توسعه یافته کشور، نسبت به اعطای وام به طرح های کوچک و متوسط اشتغالزا اقدام می نماید. در این راستا تفاهم نامه همکارای های متقابل با 16 استانداری کشور، بنیاد علوی و کمیته امداد به امضا رسیده است.

اعطای وام خرید خودرو حمل مسافر بار به مدد جویان کمیته امداد نیز در همین راستا از سوی بانک سینا عملیاتی شده است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بانک سینا

بانک سینا از ابتدای شروع فعالیت خود با نام موسسه مالی و اعتباری بنیاد در سال 1364 با هدف اولیه انجام عملیات پولی، مالی و اعتباری و تامین نیازهای مالی بنگاه های اقتصادی و جذب سپرده های عمومی اقتصادی با سرمایه 10 میلیارد ریال تاسیس گردید و از همان ابتدا با افتتاح شعب در برخی مناطق اقدام به بهره برداری و انجام عملیات بانکی کرد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]