سرمربی تیم ملی تیراندازی جانبازان و معلولین:

از شرایط ملی پوشان رضایت دارم

کد: 13950615114176086

http://goo.gl/VioVvD

، تهران ، (اخبار رسمی): سرمربی تیم ملی تیراندازی جانبازان و معلولین ایران از عملکرد این تیم و ملی پوشان کشورمان ابراز رضایت کرد.

از شرایط ملی پوشان رضایت دارم

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی فدراسیون ورزش‌های جانبازان و معلولین، حسین امیری، سرمربی تیم ملی تیراندازی جانبازان و معلولین در حاشیه تمرینات ملی پوشان در ریو گفتگویی با روابط عمومی فدراسیون انجام  داد.

وی در خصوص تمرینات ملی پوشان گفت: در بدو ورود به دهکده ی بازی ها تمرینات ملی پوشان به جهت آشنایی بیشتر با محل برگزاری مسابقات آغاز شده و تا امروز تمرینات خوبی را پشت سر گذاشته ایم و در کل از شرایط رضایت دارم.

امیری افزود: آغاز مسابقات رشته ی تیراندازی از روز جمعه، 19 شهریور خواهد بود و در گام اول، سه نماینده کشورمان در تپانچه بادی 10 متر بانوان به مصاف حریفان خواهند رفت. این مسابقات ساعت 9:30 به وقت محلی برگزار می شود و ساره جوانمردی، عالیه محمودی و سمیرا ارم به روی خط می روند.

سرمربی تیم ملی خاطر نشان کرد: فینال این مسابقات نیز همان روز جمعه ساعت 11:45 به وقت محلی برگزار می شود و در ادامه ساعت 14:45 مهدی زمانی، در تپانچه بادی 10 متر آقایان به مصاف حریفانش خواهد رفت.

وی گفت: روز شنبه، 20 شهریور ماه ساعت 12:15 نیز معصومه خدابخشی، تنها نماینده کشورمان در رقابت های تفنگ بادی کلاس SH2 به روی خط می رود. مسابقات تپانچه خفیف 50 متر نیز روز 24 شهریور ساعت 12 به وقت محلی با حضور ساره جوانمردی، عالیه محمودی و مهدی زمانی برگزار می شود.

بازی های پارالمپیک 2016 ریو، از 7 تا 18 سپتامبر در 23 رشته ی ورزشی و با حضور نمایندگان 178 کشور جهان برگزار خواهد شد.

کاروان ایران نیز با 111 ورزشکار در قالب 12 رشته ی ورزشی در این مسابقات حضور یافته است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین جمهوری اسلامی ایران

فدراسیون ورزشهای جانبازان و معلولین تا پیش‌از انقلاب اسلامی، بصورت کمیته‌ای غیرفعال،زیرنظر فدراسیون پزشکی بوده و فعالیت این کمیته صرفاً به شرکت مسوولین آن درگردهمایی‌های بین‌المللی محدود می‌شد و هیچگونه فعالیتی در بین افرادمعلول انجام نمی‌داد.

منتشر شده در سرویس:

تازه‌های ورزش

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.