اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950615114325388

توسط بانک اقتصادنوین

محیط ‌بانان نمونه تهرانی قدردانی شدند

کد: 13950615114325388

http://goo.gl/kmDU0I

، تهران , (اخبار رسمی): درمراسمی و با حمایت بانک اقتصادنوین از ایثارگری‌ها و تلاش‌های محیط‌بانان برگزیده اداره کل حفاظت محیط زیست استان تهران تجلیل شد.

محیط بان

به گزارش اخبار رسمی و به نقل از روابط عمومی بانک اقتصاد نوین، حسن معتمدی مدیرعامل این بانک در مراسم بزرگداشت محیط‌ بانان نمونه استان تهران که با حضور حیدرزاده مدیرکل حفاظت محیط زیست استان تهران، دباغ شهردار منطقه سه تهران، قائم ‌مقام و معاونین بانک اقتصادنوین و جمعی از محیط‌بانان استان تهران برگزار شد، در سخنانی با اشاره به نقش بانک اقتصادنوین در حوزه محیط زیست گفت: بانک اقتصادنوین با درک اهمیت ایفای مسئولیت‌های اجتماعی خود، تاکنون در بخش‌های مختلفی در این حوزه حضور یافته که محیط زیست از جمله این حوزه‌ها است.

وی اظهار داشت: بانک اقتصادنوین تعاملات تاثیرگذاری با سازمان حفاظت محیط زیست برقرار کرده است که تجلیل از محیط‌بانان حفاظت از یوزپلنگ آسیایی، ساخت پردیس نوین با کاشت 9 هزار اصله نهال در پارک پردیسان و راه‌اندازی نخستین شعبه سبز نظام بانکی از جمله این اقدامات است.

معتمدی گفت: در کنار این اقدامات بانک اقتصادنوین در قالب بسته‌های ترویجی نیز اقدام به فرهنگ‌سازی در میان پرسنل بانک، خانواده ایشان و مشتریان خود در بحث حفاظت محیط زیست کرده است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بانک اقتصاد نوین

بانک اقتصادنوین در تاریخ 29 الی 31 تیرماه سال 1380، براساس مجوزات مأخوذه از بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران و سازمان بورس و اوراق بهادار؛ اقدام به پذیره‌نویسی سهام کرد. مجمع عمومی مؤسس بانک اقتصادنوین در 13 مرداد 1380 برگزار و در تاریخ 20 مرداد همان سال، با سرمایه اولیه به مبلغ 250 میلیارد ریال در اداره ثبت شرکت‌ها و موسسات غیرتجاری تهران، تحت شماره 177132 به ثبت رسید.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

محیط زیست