اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950616115604889

بازدید استاندار خراسان رضوی از همیاب 24

کد: 13950616115604889

https://goo.gl/iLvu4B

، نیشابور , (اخبار رسمی): رشیدیان گفت: دولت در راستای تحقق سیاست‌های اقتصاد مقاومتی مورد تأکید مقام معظم رهبری حمایت از شرکت‌های دانش بنیان را در دستور کار خود قرار داده است.

بازدید استاندار خراسان رضوی از سامانه همیاب 24

به گزارش روابط عمومی همیاب 24، ظهر روز یکشنبه 14 شهریور 95، علیرضا رشیدیان استاندار خراسان رضوی به همراه هیات همراه ، ضمن رونمایی از سامانه همیاب 24 و  آگاهی از ظرفیت های جدید علمی استان، نسبت به حمایت بیش از پیش دولت از این گونه طرح ها قول مساعد داد.

وی همچنین درباره دلایل عدم اجرای 11 مصوبه تصویب شده در حوزه شرکت‌های دانش بنیان، گفت: در بررسی‌های صورت گرفته دلایل عدم اجرای این مصوبات نواقص موجود در پرونده‌های ملاحظه شده بود که باید طبق چهارپوب مصوب قانونی این نواقص برطرف شده تا مصوبات فوق به مرحله اجرا درآید.

استاندار خراسان رضوی در پاسخ به درخواست پارک علم و فناوری خراسان و بنیاد نخبگان خراسان رضوی درباره تخصیص اعتبارات ویژه  جهت حمایت از نخبگان، گفت: در صورت جذب اعتبارات تمامی تسهیلات معین شده اعطا می‌شود و مبالغ مازاد هم با توجه به شرایط مطلوب بانک‌ها قابل پرداخت است.
رشیدیان گفت: دولت در راستای تحقق سیاست‌های اقتصاد مقاومتی مورد تأکید مقام معظم رهبری حمایت از شرکت‌های دانش بنیان را در دستور کار خود قرار داده است.
وی درباره آخرین وضعیت شرکت‌های راکد شده استان، افزود: وضعیت بیش از900 شرکت راکد شده خراسان رضوی بررسی شده که فعالیت مجدد آن‌ها نیازمند تجهیز و به‌روزرسانی برخی امکانات بوده که در این رابطه اعتباری بیش از 150 میلیارد تومان نیاز است و تسریع در حل مشکل این شرکت‌ها در دستور کار قرار گرفته است.
استاندار خراسان رضوی گفت : در سطح استان دانشمندان و فناوران نقش و تأثیر زیادی در پیشرفت خراسان رضوی در عرصه صنعت داشتند و جوانان ما در شرایط تحریم با همت و غیرت ایرانی به مؤفقیت در عرصه‌های مختلف دست یافتند و در این مسیر دولت، پارک علم و فناوری، دانشگاه ها و دیگر مجموعه‌های ذی‌ربط حمایت‌های لازم را داشتند تا شرکت‌های فناور و دانش بنیان جان تازه‌ای بگیرند و طرح‌های اجرا شده نخبگان استان به سایر استان‌ها ارسال شده و دیگر نه تنها نیازی به واردات نیست، بلکه خودکفا شده و اقدام به صادرات محصولات تولیدی کرده‌ایم که کمک شایانی در زمینه پیشرفت در حوزه اقتصاد استان دارد.
استاندار خراسان رضوی با بیان اینکه دولت در راستای تحقق سیاست‌های اقتصاد مقاومتی مورد تأکید مقام معظم رهبری حمایت از شرکت‌های دانش بنیان را در دستور کار خود قرار داده است، خاطرنشان کرد: گرچه تحقق برخی درخواست‌ها مانند تجهیزات مورد نیاز برای ایجاد آزمایشگاه‌های مجهز شرکت‌های دانش بنیان زمان بر است و با پیگیری مسئولان پارک علم و فناوری خراسان و مکاتبات صورت گرفته با رئیس جمهور 50 درصد این بودجه محقق شده است و امیدواریم که 50 درصد مابقی نیز هرچه سریع‌تر تحقق یابد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

همیاب 24

سامانه همیاب 24 نخستین وگسترده‌ترین بستر اطلاع‌رسانی انواع کالاهای دیجیتال گمشده و پیداشده و بررسی رایگان دقت و صحت خرید کالای دیجیتال در ایران است که با هدف ارائه خدمات متمایز و ایجاد حس امن در خرید کالاهای دیجیتال در اردیبهشت‌ماه 1394 فعالیت خود را آغاز کرد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

جشنواره، نمایشگاه و همایش