اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950618118664889

درسال 2016 معرفی شد

بهترین آنتی ویروس های رایگان کامپیوتر

کد: 13950618118664889

http://goo.gl/Fcomm7

، نیشابور , (اخبار رسمی): درحال حاضر آنتی ویروس های بسیاری در بازار وجود دارد که در میان آنها نرم افزارهای رایگان طرفداران بیشتری دارد.

بهترین نرم افزارهای آنتی ویروس کامپیوتر درسال 2016

به گزارش سامانه همیاب 24، روزانه نرم افزارهای آنتی ویروس متعددی وارد بازار می شود که با یکدیگر به رقابت می پردازند.دراین میان قطعا بازار رقابت میان آنتی ویروس های رایگان داغ است.چون کاربران غیر تجاری ترجیح می دهند نسخه رایگانی دانلود کنند که ویژگی های بهتر و قدرت بیشتری دارد.آنتی ویروس قوی باید توانایی ریشه کن کردن نرم افزارها و بدافزارهای مخرب،بات نت ها، تروجان ها، و انواع دیگر از ویروس ها را داشته باشد.

علاوه بر آن یکی از ویژگی های آنتی ویروس های در حال رقابت،خاصیت ضد فیشینگ است که مانع هدایت کاربران به سایت های جعلی برای سرقت اطلاعات ورود به سایت می شود..در سراسر جهان، محققان در آزمایشگاه های تست آنتی ویروس درحال بررسی و آزمایش آنها هستند از جمله موسسه های  AV-Comparatives و AV-Test

در این گزارش سه آنتی ویروس رایگان برتر  سال 2016 را به شما معرفی می کنیم.

آنتی ویروس رایگان avast
این انتی ویروس دارای خاصیت ضدفیشینگ برای جلوگیری از هدایت کاربران به سایت های جعلی،مدیریت رمز ویژگی های اضافی مانند مدیریت رمز عبور جدید و  اسکن نوآورانه امنیتی روتر این نرم افزار به یک انتخاب عالی تبدیل کرده است.

 آنتی ویروس رایگان AVG
بسته عملکرد AVG پشتیبانی از نسخه های  Mac،  Android و iOS در حال اجرا و مدیریت همه آنها از یک مکان.این انتی ویروس دارای  ویژگی های پیشرفته ای برای کمک به  افزایش سرعت، آزاد کردن فضای  خالی و افزایش عمر باتری است.

آنتی ویروس panda
این انتی ویروس به عنوان واکسیناسیون پورت usb شناخته می شود.اتصال فلش ها به پورت usb می تواند درگاه ورود انواع برنامه های مخرب باشد.با کمک ویژگی قوی این انتی ویروس قوی سیستم کامپیوتری شما می تواند در برابر ویروس ها ایمن باشد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

همیاب 24

سامانه همیاب 24 نخستین وگسترده‌ترین بستر اطلاع‌رسانی انواع کالاهای دیجیتال گمشده و پیداشده و بررسی رایگان دقت و صحت خرید کالای دیجیتال در ایران است که با هدف ارائه خدمات متمایز و ایجاد حس امن در خرید کالاهای دیجیتال در اردیبهشت‌ماه 1394 فعالیت خود را آغاز کرد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]