اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950618118805398

توسط بیمه‌کوثرانجام شد

پیگیری 250 پرونده خسارت توفان

کد: 13950618118805398

https://goo.gl/AF31wY

، تهران , (اخبار رسمی): 250 پرونده مربوط به خسارت‌های وارد شده توفان اخیر، تاکنون در شهرهای استان در بیمه کوثرتشکیل شده که در حال بررسی های کارشناسی است و برخی نیز به مرحله پرداخت خسارت رسیده است.

سیل

به گزارش اخبار رسمی و به نقل از روابط عمومی بیمه کوثر توزیع فراوانی خسارت در شهرهای قائم‌شهر، بابل، آمل، بابلسر، ساری، شیرگاه و توابع استان بوده است که از این تعداد 156 مورد مربوط به قائم‌شهر، 60 مورد مربوط به بابل و مابقی به دیگر شهرها اختصاص دارد.

قاسم بهروزی با بیان اینکه پنج تیم کارشناسی و ارزیابی خسارت به سرپرستی این شعبه به مناطق آسیب‌دیده اعزام و نسبت‌به بازدید و براورد خسارت اقدام کرده‌اند، بیان‌کرد: خسارت‌های ایجادی ناشی از وقوع توفان بیشتر مربوط به تخریب سقف ساختمان‌ها و ورود آب به داخل منازل بوده است.

وی از استقرار تیم کارشناسی و ارزیابی خسارت در ستاد شعبه مازندران خبرداد و تصریح‌کرد: این تیم به‌منظور پاسخگویی به ارباب‌رجوع و نیز تسریع و تسهیل در رسیدگی به خدمات‌رسانی به بیمه‌شدگان تحت‌پوشش در شعبه مسقر شده است.

مدیر شعبه مازندران بیمه‌کوثر دریافت مدارک از خسارت‌دیدگان در محل حادثه را عامل افزایش رضایت‌مندی بیمه‌شدگان تحت‌پوشش دانست و گفت: مشتریان خسارت‌دیده بیمه‌کوثر می‌توانند به‌منظور کسب اطلاعات بیشتر با شماره 33349021 تماس گرفته و نسبت‌به تشکیل پرونده اقدام کنند.

قاسم بهروزی خاطرنشان‌کرد: پیش‌بینی می‌شود در این حادثه حدود 500نفر از بیمه‌شدگان تحت‌پوشش بیمه‌کوثر دچار خسارت شده باشند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بیمه کوثر

شرکت بیمه کوثر، به استناد قانون تاسیس موسسات بیمه غیردولتی و قانون تاسیس بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران در تمام امور بیمه‌های بازرگانی اعم از اموال، اشخاص، مسئولیت و مهندسی آغاز به‌کار نموده است. سرمایه شرکت درحال‌حاضر 1400 میلیارد ریال می باشد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

بانک، بیمه و سرمایه