اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950620119495995

عوامل تیرگی زیر چشم ها

کد: 13950620119495995

http://goo.gl/pLKYXH

، تهران , (اخبار رسمی): وقتی که از مشکلات مربوط به پوست زیر چشم صحبت می‌کنیم، با سه مشکل اساسی روبه‌رو هستیم: تیرگی زیر چشم، چروک‌های موسوم به پاکلاغی و پف زیر چشم.

عوامل تیرگی زیر چشم ها

به گزارش روابط عمومی سلامتیسم، وقتی که از مشکلات مربوط به پوست زیر چشم صحبت می‌کنیم، با سه مشکل اساسی روبه‌ رو هستیم: تیرگی زیر چشم، چروک‌های موسوم به پاکلاغی و پف زیر چشم. البته درمان این مشکلات واقعا ساده نیست.

به‌ جای این‌که انواع کرم‌های چشم را در خانه روی هم تلنبار کنید، باید بفهمید که کدام روش ضدپیری برای مراقبت از پوست چشم شما مناسب است. پی بردن به این نکته نیز فقط به شناخت بیشتر درباره مشکلی که با آن مواجه هستید، محدود نمی‌شود، بلکه باید اطلاعات دقیق‌تر و بهتری درباره عوامل زمینه‌ای آن به دست بیاورید.

متخصصان معمولا از اتساع عروق خونی به‌عنوان مقصر اصلی شکل‌گیری تیرگی زیر چشم یاد می‌کنند. درحالی که ممکن است این‌طور به نظر برسد که فقط رنگ پوست تغییر کرده است، اما پوست در این حالت نازک می‌شود و رگ‌های خونی زیر آن خیلی بیشتر از همیشه در معرض دید قرار می‌گیرند. با این‌که سن به‌عنوان اولین عامل پیش‌بینی‌کننده تیرگی زیر چشم شناخته می‌شود، اما عوامل دیگر نیز می‌توانند در این مشکل نقش داشته باشند: ژنتیک، آلرژی‌ها، سیگار کشیدن، احتقان بینی، خارش پوست و قرار گرفتن بیش از حد در معرض نور خورشید. در هر صورت، اگر می‌خواهید برنامه جدی و مناسبی برای مراقبت از چشم‌های خودتان در نظر بگیرید، باید به همه این عوامل دقت کنید. 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

سلامتیسم

«سلامتیسم» یک سایت مرجع در حوزه سلامت است که هدفش آگاهی‌بخشی و اطلاع‌رسانی به روز و کارآمد، ترویج سبک زندگی سالم و افزایش توان خودمراقبتی مخاطبان از طریق ارائه مشاوره‌های پزشکی است. «سلامتیسم» بر این باور است که آگاهی، پیش‌شرط سلامت است؛ برای اصلاح سبک زندگی و روی آوردن به زندگی سالم، نخست باید مؤلفه‌های سلامت را شناخت و دانست که زندگی سالم چه اجزایی دارد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

سلامت و زیبایی