اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950621121455995

راه مبارزه با چروک‌های پاکلاغی دور چشم

کد: 13950621121455995

http://goo.gl/nfvpr7

، تهران , (اخبار رسمی): یکی از مشکلاتی که به زیبایی چشم‌ها آسیب می‌رساند، چروک‌های پاکلاغی یا پنجه‌کلاغی است. این چروک‌ها و خطوط ریز در اطراف گوشه‌های بیرونی چشم‌ها به وجود می‌آیند و زیبایی چشم‌ها را کاهش می‌دهد.

چروک‌های پاکلاغی دور چشم

به گزارش روابط عمومی سلامتیسم، یکی از مشکلاتی که به زیبایی چشم‌ها آسیب می‌رساند، چروک‌های پاکلاغی یا پنجه‌کلاغی است. این چروک‌ها و خطوط ریز در اطراف گوشه‌های بیرونی چشم‌ها به وجود می‌آیند و زیبایی چشم‌ها را کاهش می‌دهند.

اگر می‌خواهید با چروک‌های پاکلاغی مقابله کنید یا مانع از شکل‌گیری آن‌ها شوید، باید سه علت اصلی را در نظر بگیرید: سن، احساسات و کم‌آبی بدن. موقع خندیدن، گریه کردن یا اخم کردن،‌ این چشم‌ها هستند که به بروز احساسات کمک می‌کنند. بنابراین، چشم‌ها هستند که پوست را وادار می‌کنند تا خودش را جمع کند و چین‌وچروک به خودش بدهد. هرچه سن افراد بیشتر باشد، احتمال به وجود آمدن این نوع از چین‌وچروک‌ها نیز بیشتر می‌شود. کسانی که زیاد گریه می‌کنند،

باید بدانند که بیشتر از دیگران با احتمال شکل‌گیری چروک‌های پاکلاغی مواجه هستند، اما چرا؟! دلیلش این است که سدیم موجود در اشک، پوست ظریف زیر چشم‌ها را خشک می‌کند و به آن آسیب می‌رساند. متاسفانه باید گفت که این نوع از کم‌آبی احتمالا به شکل‌گیری التهاب منجر می‌شود. بنابراین، اگر زیاد گریه کنید، مشکل از چین‌وچروک‌های پاکلاغی فراتر می‌رود و خیلی زود به پف‌کردگی زیر چشم تبدیل می‌شود. برای جلوگیری از بروز این مشکلات، باید پوست زیر چشم را با استفاده از محصولات مناسب مرطوب نگه دارید و هیچ وقت اجازه ندهید که دچار کم‌آبی شود. 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

سلامتیسم

«سلامتیسم» یک سایت مرجع در حوزه سلامت است که هدفش آگاهی‌بخشی و اطلاع‌رسانی به روز و کارآمد، ترویج سبک زندگی سالم و افزایش توان خودمراقبتی مخاطبان از طریق ارائه مشاوره‌های پزشکی است. «سلامتیسم» بر این باور است که آگاهی، پیش‌شرط سلامت است؛ برای اصلاح سبک زندگی و روی آوردن به زندگی سالم، نخست باید مؤلفه‌های سلامت را شناخت و دانست که زندگی سالم چه اجزایی دارد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

سلامت و زیبایی