اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950623122774834

مدارس بانک آینده ساخته می شود

کد: 13950623122774834

http://goo.gl/EM3oVF

، تهران , (اخبار رسمی): ساخت هشت مدرسه توسط بانک آینده در استان های کمتر برخوردار، با نام مبارک حضرت امام رضا(ع)، هم زمان با عید سعید قربان، آغاز می شود.

مدرسه سازی

به گزارش اخبار رسمی و به نقل از روابط عمومی بانک آینده، این بانک علاوه بر حضور موثر در بازار پولی کشور، تلاش دارد در عرصه مسئولیت‌های اجتماعی نیز نقش موثری را ایفا کند که از آن جمله می‌توان، به ساخت مدرسه با هدف تسهیل شرایط ادامه تحصیل کودکان و نوجوانان مستعد در مناطق کمتر برخوردار کشور، اشاره کرد.

کلنگ احداث این مدارس، در روز یکشنبه مورخ 21/06/1395 (در آستانه عید سعید قربان) با حضور جمعی از مردم مناطق مذکور، مسئولان استانداری و آموزش و پرورش، اعضای هیات مدیره، معاونان و مدیران بانک آینده، در این استان ها به زمین زده شد.

گفتنی است؛ هزینه ساخت یکی از این مدارس توسط مدیران، و کارکنان بانک آینده، تامین شده است.

امید است این مدارس (امید آینده)، برای سال تحصیلی 1397-1396، مورد بهره برداری قرار گیرد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بانک آینده

"بانک آینده" به استناد مصوبه یک‌هزار و یکصد و سی و هفتمین جلسه شورای پول و اعتبار، از ادغام بانک تات، ‌مؤسسه اعتباری صالحین و ‌مؤسسه اعتباری آتی، با سرمایه‌ی پایه هشت (۸) هزار میلیارد ریال؛ در تیرماه سال ۱۳۹۱ شکل گرفت. متعاقباً، بانک آینده، بر اساس مجوزهای صادره از سوی بانک مرکزی ج.ا.ایران و سازمان بورس و اوراق بهادار؛ تحت شماره ۴۴۲۳۲۵ و شناسه ملی ۱۰۳۲۰۸۹۴۸۷۸، در تاریخ ۱۳۹۲/۰۵/۱۶ به ثبت رسید. بانک آینده از مجموعه‌ی بیش از ۱۷هزار سهامدار، پس از طی مراحل لازم، در تاریخ ۱۳۹۳/۱۲/۲۶ موفق به اخذ مجوز فعالیت از بانک مرکزی ج.ا.ایران گردید.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

بانک، بیمه و سرمایه | علم و آموزش