اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950623124485489

بانک گردشگری به منظور تکریم شهدای منا انجام داد

حمایت از "قرار ناتمام"

کد: 13950623124485489

http://goo.gl/cfJo07

، تهران , (اخبار رسمی): موزیک ویدئوی قرار نا تمام که با هدف زنده نگه داشتن یاد شهدای فاجعه منا و با حمایت بانک گردشگری تهیه شده پخش شد.

موزیک ویدئوی قرار نا تمام

 به گزارش اخبار رسمی و به نقل از روابط عمومی بانک گردشگری، این موزیک ویدئو به فاجعه منا اشاره دارد که در آن بدلیل سو مدیریت و قصور فاحش سعودی ها در مراسم رمی جمرات هزاران نفر از حجاج بیت الله حرام در روز دوم مهر ماه سال 1394 و همزمان با عید قربان در سرزمین وحی به شهادت رسیدند.

موزیک ویدئو "قرار نا تمام" با حمایت بانک گردشگری و با صدای محمد یاوری، ترانه ای از علی حضرتی و تنظیم گرانش آشوری تهیه شده است و کارگردانی آن به عهده مجید فتاحی بوده است. همچنین این اثر به تهیه کنندگی مهدی شیخی در موسسه نردبان آسمان هنر تولید شده است.

این موزیک ویدئو در روز های گذشته بارها از شبکه های تلویزیونی پخش شده است.

گفتنی است بانک گردشگری در راستای حمایت از فرهنگ و هنر ایران زمین پیش از این نیز اقدام به حمایت از پوئم سمفونی خرمشهر کرده بود.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بانک گردشگری

بانک گردشگری به استناد ماده 98 قانون برنامه سوم توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی جمهوری اسلامی ایران و ماده واحده قانون اجازه تاسیس بانک های غیردولتی و سایر مقررات مربوط، مجوز تاسیس بانک را اخذ و در تاریخ 89.10.8 به ثبت رسیده است . این بانک در تاریخ 89.10.30 مجوز فعالیت خود را از بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران اخذ و در تاریخ 89.9.2 اقدام به پذیره نویسی سهام نموده است .

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

موسیقی