کد: 13950624125655761

پذیرش مسافر در ایستگاه مترو قدوسی آغاز شد

کد: 13950624125655761

https://goo.gl/1nFm2B

، تهران , (اخبار رسمی): پذیرش مسافر در ایستگاه مترو شهید قدوسی بلافاصله پس از افتتاح آن توسط رئیس شورای اسلامی شهر تهران و جمعی از مسئولان شهری آغاز شد.

پذیرش مسافر در ایستگاه مترو قدوسی آغاز شد

به گزارش اخبار رسمی به نقل از مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری راه آهن شهری تهران و حومه، صبح امروز همزمان با سی و پنجمین سالگرد شهادت شهید قدوسی، صد و چهارمین ایستگاه متروی تهران به نام «شهید قدوسی» با حضور مهندس چمران رئیس شورای اسلامی شهر تهران، مدیران عامل شرکت‌های مترو و بهره‌برداری مترو تهران و جمعی از دیگر مدیران شهری مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

محمد احمدی بافنده مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران گفت: خط سه مترو تهران به طول 37 کیلومتر بزرگ‌ترین و طولانی‌ترین خط مترو در خاورمیانه است که جنوب غربی پایتخت را به شمال شرق وصل می‌کند و امروز شاهد افتتاح نوزدهمین ایستگاه در این خط بودیم.

وی با اشاره به اینکه پذیرش مسافر در ایستگاه شهید قدوسی آغاز شده و مسافران می‌توانند هر روز از ساعت 5 و 30 دقیقه تا 22 و 30 از این ایستگاه استفاده کنند افزود: ایستگاه مترو شهید قدوسی در چهارراه قصر واقع شده و یکی از ایستگاه‌های میانی خط سه مترو است.

مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران در پایان خاطر نشان کرد: فاصله گذر حرکت قطارها در این ایستگاه مطابق برنامه خط 3 هر یک ربع یک‌بار است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شرکت بهره برداری راه آهن شهری تهران و حومه

شرکت بهره برداری راه آهن شهری تهران و حومه با بهره گیری از توان اجرایی کارکنان خود (به عنوان هسته مرکزی کلیه فعالیت‌های بهره برداری، نگهداری و تعمیرات و نظارت بر عملکرد پیمانکاران)، بهره برداری و تعمیر و نگهداری کلیه تجهیزات ثابت و تجهیزات متحرک، نگهداری کلیه فضا‌ها و ابنیه فنی و ایستگاهی خطوط فعلی و آتی متروی تهران و حومه را برعهده دارد.

منتشر شده در سرویس:

شهر و جامعه

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.