اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950624126175406

بانک کشاورزی برای حمایت از تولید مکانیزه گندم انجام داد

پرداخت 33 هزار میلیارد ریال وام به کشاورزان

کد: 13950624126175406

https://goo.gl/R5eIxr

، تهران , (اخبار رسمی): بانک کشاورزی در جهت حمایت از تولید مکانیزه گندم 33 هزار میلیارد ریال تسهیلات پرداخت کرد.

گندم

 به گزارش اخبار رسمی و به نقل از روابط عمومی بانک کشاورزی، این بانک با هدف حمایت از تولید مکانیزه گندم، افزایش راندمان تولید و سهولت و دقت مراحل کاشت، داشت و برداشت این محصول، از ابتدای استقرار دولت تدبیر و امید تا پایان سال 94 بالغ بر 33 هزار میلیارد ریال اعتبار را در قالب 104 هزار فقره تسهیلات برای خرید انواع ادوات و ماشین آلات کشاورزی به متقاضیان پرداخت کرده است .

بر اساس این گزارش، پرداخت تسهیلات  مکانیزاسیون به گندمکاران در اقصی نقاط کشور، به عنوان بخشی مهم در چرخه تولید گندم ،نقش موثری در رسیدن به رکورد 14 میلیون تنی در میزان ذخایر این محصول استراتژیک داشته و گامی بلند به سوی تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی ، تامین امنیت غذایی و نیل به خودکفایی در تولیدات کشاورزی بوده است.

شایان ذکر است بانک کشاورزی در اجرای فرامین مقام معظم رهبری  با تصویب بانک مرکزی و حمایت دولت محترم ، از سال جاری تسهیلات مکانیزاسیون کشاورزی را با نرخ 15 درصد و بدون محدودیت در اعتبار تخصیصی به متقاضیان پرداخت خواهد کرد تا مسئولیت خود را در استفاده بهینه از انرژی و گسترش کشاورزی مکانیزه و اقتصادی در کشور به انجام رساند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بانک کشاورزی

بانک کشاورزی یکی از بانک‌های تخصصی کشور و مورد تایید بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران است که ماموریت آن، حمایت از بخش کشاورزی و زیر بخش‌های آن است. بانک کشاورزی در بیست و یکم خرداد سال 1312 تاسیس شد. این بانک هم‌اکنون با پشتوانة هشتاد و سه سال‌ تجربه خدمت‌رسانی به عنوان یک بانک پیشرو در زمینه ارائه خدمات بانکی به همه مردم در سراسر کشور در حال خدمت رسانی است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

بانک، بیمه و سرمایه