توسط مترو تهران انجام شد

جابجایی 82 هزار تماشاگر بازی دربی

کد: 13950627128255761

https://goo.gl/Ux9bpi

، تهران , (اخبار رسمی): ایستگاه مترو ورزشگاه آزادی در روز برگزاری مسابقه فوتبال بین تیم‌های استقلال و پرسپولیس در مجموع رفت و برگشت پذیرای حدود 82 هزار تماشاگر فوتبال بود

جابجایی 82 هزار تماشاگر بازی دربی

به گزارش اخبار رسمی به نقل از مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شرکت بهره برداری راه آهن شهری تهران و حومه، ایستگاه ورزشگاه آزادی روز جمعه 26 شهریور ماه از ساعت 7 تا 17 پذیرای تماشاگران فوتبال بود و در این ساعات حدود 48 هزار نفر با مترو از مجموعه ورزشی آزادی جابجا شدند.

همچنین 34 هزار نفر از تماشاگران فوتبال در ساعات 19 تا 21:30 به سکوهای ایستگاه آمدند و توسط مترو تهران به مقاصد خود منتقل شدند.

شایان ذکر است، به منظور سهولت در جابجایی این تماشاگران سه قطار فوق‌العاده از ایستگاه ورزشگاه آزادی به سمت گلشهر و سه رام قطار از ایستگاه ورزشگاه آزادی به سمت صادقیه اعزام شدند.

معاونت فرهنگی شرکت بهره برداری مترو تهران هم با دادن پیام‌های فرهنگی به طرفدارن 2 تیم در ایستگاه ورزشگاه آزادی آنها را به همدلی، آرامش و رقابت به همراه رفاقت تشویق کرد که این کار با استقبال طرفداران هر 2 تیم روبرو شد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شرکت بهره برداری راه آهن شهری تهران و حومه

شرکت بهره برداری راه آهن شهری تهران و حومه با بهره گیری از توان اجرایی کارکنان خود (به عنوان هسته مرکزی کلیه فعالیت‌های بهره برداری، نگهداری و تعمیرات و نظارت بر عملکرد پیمانکاران)، بهره برداری و تعمیر و نگهداری کلیه تجهیزات ثابت و تجهیزات متحرک، نگهداری کلیه فضا‌ها و ابنیه فنی و ایستگاهی خطوط فعلی و آتی متروی تهران و حومه را برعهده دارد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

شهر و جامعه