به مناسبت عید بزرگ غدیر صورت گرفت:

قطارشهر زیر زمینی با نام امیرالمؤمنین (ع)

کد: 13950627128275761

https://goo.gl/xhslPU

، تهران , (اخبار رسمی): سرپرست معاونت فرهنگی و اجتماعی شرکت بهره برداری تهران از مزین شدن قطارهای شهر زیر زمینی به نام امیرالمؤمنین (ع) به مناسبت عید بزرگ غدیر خم خبر داد.

مزین شدن قطارهای شهر زیر زمینی با نام امیرالمؤمنین (ع)

به گزارش اخبار رسمی به نقل از مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری راه آهن شهری تهران و حومه؛ محمد بنی حسن با بیان اینکه تمام قطارها در این ایام به نام امیرالمؤمنین علیه السلام مزین شده اند تصریح کرد: در دهه ولایت تمام ایستگاه های مترو آذین بندی و با نصب بنر و برپایی نمایشگاه عکس فضاسازی شدند و در مانیتور قطارها هم فیلم هایی با موضوع ولایت در حال نمایش است.

سرپرست معاونت فرهنگی و اجتماعی شرکت بهره برداری مترو تهران در ادامه به برپایی جشن در ایستگاه های منتخب و نمازخانه ایستگاه ها اشاره کرد و افزود: برنامه جشن های ویژه غدیر از ساعت 15:30 تا 17:30 در ایستگاه های امام خمینی(ره)، ارم سبز، دروازه دولت، شادمان و تجریش تا 29 شهریور برپا است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شرکت بهره برداری راه آهن شهری تهران و حومه

شرکت بهره برداری راه آهن شهری تهران و حومه با بهره گیری از توان اجرایی کارکنان خود (به عنوان هسته مرکزی کلیه فعالیت‌های بهره برداری، نگهداری و تعمیرات و نظارت بر عملکرد پیمانکاران)، بهره برداری و تعمیر و نگهداری کلیه تجهیزات ثابت و تجهیزات متحرک، نگهداری کلیه فضا‌ها و ابنیه فنی و ایستگاهی خطوط فعلی و آتی متروی تهران و حومه را برعهده دارد.

منتشر شده در سرویس:

شهر و جامعه

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.