کد: 13950627128436101

رونمایی کتاب زقاق 56 در فرهنگسرای ملل

کد: 13950627128436101

https://goo.gl/lR0ULp

، تهران , (اخبار رسمی): کتاب" زقاق56 " تالیف دکتر هانی خرمشاهی یکشنبه 28 شهریورماه در فرهنگسرای ملل رونمایی خواهد شد.

رونمایی کتاب زقاق 56 در فرهنگسرای ملل

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی فرهنگسرای ملل؛ هانی خرمشاهی در زقاق 56 به بیان خاطرات خود و اطرافیان از سال های کودکی و زندگی در عراق و اقدامات رژیم صدام حسین برای اخراج خانواده های ایرانی تبار در دوران جنگ تحمیلی عراق علیه ایران پرداخته است. بخش در خور توجهی از خاطرات و مشاهدات ایشان بیانگر وقایع وحوادثی است که تاکنون کمتر در منابع مکتوب و کتاب های خاطرات بدان ها اشاره شده است..
نویسنده کتاب «زقاق پنجاه و شش» در ادامه به ناآرامی ها در مرزهای ایران و عراق در دهه 50 اشاره می کند و بعد به سراغ خاطرات زمان جنگ تحمیلی می رود. در این بخش جنگ عراق علیه ایران از زبان کسی تعریف می شود که خود در خاک عراق ساکن است. زندانی شدن پدر خانواده، زندانی شدن خانواده و ... از دیگر بخش های ذکر شده در این کتاب است.

علاقمندان جهت شرکت در این برنامه می توانند در تاریخ یادشده از ساعت 16:30به نشانی بلوار صدر، خیابان قیطریه ، بوستان قیطریه ، فرهنگسرای ملل مراجعه کنند و یا با شماره تلفن 22671718 تماس بگیرند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران

سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران با مسئولیت اماکن فرهنگی و فرهنگسراهای شهر نگرشی معطوف به دورنمای اصلی توسعه فرهنگی دارد و در تلاش است تا به تقویت فرهنگ ملی و اسلامی کلانشهر تهران با توجه به خصلت‌های ویژه شهری‌اش و طراحی و تبیین مبانی لازم برای آن بپردازد. این سازمان در تعامل با مخاطبان، به برقراری ارتباطات دوسویه و همچنین ارایه خدمات به صورت متنوع و متناسب با نیاز گروه‌های مخاطب، توجه خاصی دارد.

منتشر شده در سرویس:

نشریات و کتاب

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.