اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950628130446101

رونمایی از اثر متفاوت قرآنی در نمایشگاه «دیده دل»

کد: 13950628130446101

https://goo.gl/mt2dJI

، تهران , (اخبار رسمی): نمایشگاهی از آثار عکاسی سیدروح اله هاشمی با عنوان «دیده دل » با حضور جمعی از مدیران فرهنگی در نگارخانه مهر فرهنگسرای انقلاب اسلامی، افتتاح و از تابلوی «شعائر» رونمایی می شود.

رونمایی از اثر متفاوت قرآنی در نمایشگاه «دیده دل»

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی فرهنگسرای انقلاب اسلامی، در این آیین که عصر یکشنبه 28 شهریورو با حضور حجت الاسلام محمدرضا حشمتی، معاون قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی،  دکتر محمدرضا فراهانی، معاون فرهنگی و دانشجویی وزیر بهداشت، نادر نصیری، مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستانهای استان تهران و جمعی از فعالان فرهنگی و هنری برگزار و از تابلوی قرآنی شعائر رونمایی می شود.

 این تابلو ترکیب نوینی از مضامین قرآنی در قالب هنر است که در آن از  خوشنویسی، تذهیب، منبت کاری و عکاسی بهره برده شده است. سیدروح اله هاشمی در خلق این اثر از همکاری 15 هنرمند بهره برده است. تابلوی شعائر در ابعاد 100 در 120 سانتی متر طراحی شده و این فرایند یک سال به طول انجامیده است.

در نمایشگاه «دیده دل» همچنین می توانید به تماشای 30 تابلوی عکاسی که به ارائه تصاویری از جاذبه های معنوی و تاریخی ایران بنشینید که  متناظر با آیات قرآنی انتخاب شده اند. 

آیین افتتاح نمایشگاه «دیده دل» از ساعت 15 روز یکشنبه 28 شهریور در نگارخانه مهر فرهنگسرای انقلاب اسلامی دایر است. این نمایشگاه تا 12 مهر به کار خود ادامه می دهد. 

فرهنگسرای انقلاب اسلامی در بزرگراه شهید نواب صفوی، تقاطع پل کمیل، ابتدای کمیل شرقی واقع شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره 9-55419057 تماس بگیرید یا به نشانی enghelab.farhangsara.ir  مراجعه کنید. 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران

سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران با مسئولیت اماکن فرهنگی و فرهنگسراهای شهر نگرشی معطوف به دورنمای اصلی توسعه فرهنگی دارد و در تلاش است تا به تقویت فرهنگ ملی و اسلامی کلانشهر تهران با توجه به خصلت‌های ویژه شهری‌اش و طراحی و تبیین مبانی لازم برای آن بپردازد. این سازمان در تعامل با مخاطبان، به برقراری ارتباطات دوسویه و همچنین ارایه خدمات به صورت متنوع و متناسب با نیاز گروه‌های مخاطب، توجه خاصی دارد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

جشنواره، نمایشگاه و همایش