اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950629131294889

جای نگرانی نیست

راه حل مشکلات بروزرسانی سیستم عامل ios10

کد: 13950629131294889

https://goo.gl/KbpR1Y

، نیشابور , (اخبار رسمی): پس از به روزرسانی سیستم عامل ios10 تعدادی مشکل برای صاحبان گوشی های iphone اتفاق افتاد، ولی جای نگرانی ندارد و شما با انجام راه حل های ساده می توانید آنها را حل کنید.

مشکلات سیستم عامل ios10

به گزارش روابط عمومی سامانه همیاب 24، آخرین نسل از گوشی های پرچمدار iphone محصول شرکت اپل در تاریخ 7 سپتامبر منتشر شد و در تاریخ 13 سپتامبر امکان به روز رسانی دیگر گوشی های iphone و ipad  برای عموم در دسترس قرار گرفت. در گزارش به روزرسانی سیستم عامل آیفون به ios10 قسمت دوم به شما لیست دستگاه هایی که می توانید سیستم عامل ios خود را به ios10 ارتقا دهید و همچنین نحوه به روزرسانی سیستم عامل ios10 را آموزش دادیم.
با توجه به داده های جمع آوری شده توسط Mixpanel تنها 24 ساعت از انتشار ios10 حدود 15 درصد از دستگاه ها این سیستم عامل را در گوشی های خود نصب کردند.پس از به روزرسانی تعدادی مشکل برای صاحبان گوشی های iphone که عمل به روزرسانی را انجام دادند اتفاق افتاد.اصلا جای نگرانی ندارد و شما با انجام راه حل های ساده می توانید آنها را حل کنید.در این پست به برخی از این مشکلات اشاره خواهیم کرد و راهکار ارائه می دهیم.

عمر ضعیف باتری درios10

یکی از مشکلات پس از به روزرسانی ضعیف بودن عمر باتری و تمام شدن زودهنگام آن می باشد.اپل اعلام کرده است که در نسخه جدید iOS 10.1  تخلیه عمر باتری را حل خواهد کرد.یکی از راه حل های پیش رو خاموش کردن برنامه هایی  است که  در پس زمینه گوشی تلفن همراه در حال اجرا می باشند.این برنامه ها شارز زیادی را مصرف خواهند کرد.

مسیر Settings > General > Background App  را دنبال کنید و در آنجا لیستی از این برنامه ها را مشاهده خواهید کرد.

مشکل در اتصالات bluetooth  وWifi
برای حل این مشکلات مسیر زیر را دنبال کنید.امیدواریم مشکل حل شود:

Settings > General > Reset > Reset Network Settings

 دکمه home برایios10
همانطور که می دانید در محصول جدید iphone7 دکمه ورود به گوشی بصورت فیزیکی نیست و کاملا لمسی است.اگر برای ورود دچار مشکل شدید و باید چندبار لمس کردن را تکرار کنید به مسیر زیر بروید:

Settings > General > Accessibility > Home Button and and turn on Rest Finger to Open

مشکل در حذف برنامه ها از ios10

اگر پس از به روزرسانی ios10 در حذف برخی برنامه های کاربردی دچار مشکل شدید اصلا نگران نباشید.

برای حل این مشکل اولین اقدام روشن و خاموش کردن دستگاه آیفون7 می باشد.اگر این کار به شما کمکی نکرد مطمئن شوید که در پس زمینه برنامه ای در حال نصب نیست.چون ممکن است نصب یک برنامه مانع پاک کردن سایر برنامه ها در حین نصب شود.در نهایت شما می توانید  با انتخاب گزینه Reset All Settings   تمامی تنظیمات را ریست کنید تا مشکل حل شود.

آهنگ های زنگ خریداری شده در سیستم عامل iOS 10 از بین رفته اند

عده ای از کاربران پس از خرید iphone6 و مدل پایین تر آهنگ هایی را برای گوشی خود خریداری کردند.پس از به روزرسانی سیستم عامل ios10  می بینید که آهنگ ها قابل دسترس نیست. این مشکلی است که در به روز رسانی های گذشته اتفاق افتاده است و خوشبختانه یک راه آسان وجود دارد که شما بدون نیاز به  خرید مجدد آنها را پیدا کنید.

به سادگی گوشی iphone  یا ipad  خود را با کابل USB به کامپیوتر وصل کنید.نرم افزار iTunes را اجرا کنید.با کلیک بر روی دستگاه خود در منوی بالای صفحه فرآیند همگام سازی را اجرا کنید.از شما خواسته می شود آیا موافقید تا اهنگ های جدید جایگزین آهنگ های قبلی شود.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

همیاب 24

سامانه همیاب 24 نخستین وگسترده‌ترین بستر اطلاع‌رسانی انواع کالاهای دیجیتال گمشده و پیداشده و بررسی رایگان دقت و صحت خرید کالای دیجیتال در ایران است که با هدف ارائه خدمات متمایز و ایجاد حس امن در خرید کالاهای دیجیتال در اردیبهشت‌ماه 1394 فعالیت خود را آغاز کرد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]