کد: 13950701133426108

رامایانا، هیجان‌انگیزترین پارک آبی پاتایا

کد: 13950701133426108

https://goo.gl/FDCTE2

، تهران ، (اخبار رسمی): جدیدترین و هیجان‌انگیزترین پارک آبی پاتایا رامایانا است که در ساحل جامتین قرار دارد، هدف از افتتاح آن تبدیل شدن به بزرگترین پارک آبی جنوب شرقی آسیاست.

رامایانا، هیجان‌انگیزترین پارک آبی پاتایا

به گزارش اخبار رسمی به نقل از الی گشت، این پارک در فضایی به مساحت 160000 متر مربع واقع شده است که مدرن‌ترین وسایل بازی با آخرین استانداردهای جهانی در آن تعبیه شده است. پارک رامایانا دارای یک مجموعه آبی زیبا، مکانی برای استراحت و یک رستوران بین‌المللی است. امکانات ویژه پارک رامایانا شامل موارد زیر است:

1. استخری با دو موج جداگانه

پارک آبی رامایانا دارای دو استخر موج جداگانه است که یکی به شما تجربه استفاده از استخری را می‌دهد که به آن استخر نوسان می‌گویند و در آن موج‌های آرامی به‌وجود می‌آید و در طرف دیگر، امواج اقیانوس را می‌توانید با یک لذت خاص تجربه کنید.

2. رودخانه تنیل

رودخانه تنیل برای رفع خستگی و بازیابی انرژی مجدد طراحی شده است. روی تیوپ‌های مخصوصی سوار شده و به استراحت بپردازید و دور مجموعه را توسط جریان آب در این رودخانه بگردید و از تماشای مناظر لذت ببرید.

3. موج سواری

به شما اجازه سوار بر امواج را می‌دهد تا خود را روی اموج رها کرده و از این تفریح بی نظیر نهایت لذت را ببرید. این جاذبه که نیاز به مهارت خاصی در این زمینه دارد، بسیار مورد توجه گردشگران است.

4. گرداب

این سرسره جدید به بازدید‌کنندگان این امکان را می‌دهد که 3 یا 4 نفر سوار بر تیوپ‌های مخصوصی شده و خود را در سراسر این سرسره گرداب رها کرده و لذت ببرند.

5. قایق سواری خانوادگی

این قایق‌سواری از بلندترین برج این مجموعه همراه با دوستان و همراهان انجام می‌گیرد و مانند باقی تفریحات بسیار هیجان‌انگیز است. در این قایق سواری مثل گرداب هر 3 یا 4 نفر سوار یک تیوپ مخصوص شده و به پایین سر می‌خورند.

6. دوئل بمب‌های استاد

یکی از هیجان‌انگیزترین سرسرهای این مجموعه است، که شما رو به یاد ترن هوایی Roller coaster می‌اندازد. دوئل بمب‌های استاد برنده جایزه Waterslides شده است.

7. بومرنگ

این وسیله یکی از هیجان انگیزترین وسایل پارک رامایانا است. به گونه‌ای شما از ارتفاع 10 متری با شیب بیش از 60 درجه (دو نفره) در یک سرسره به شکل بومرنگ به پایین سر می‌خورید که10 الی 15 ثانیه هیجان‌انگیز خواهید داشت.

8. تیوپ‌سواری درون لوله

شما می‌توانید با سوار شدن روی تیوپ‌های مخصوص 2 نفره و سر خوردن درون لوله‌هایی که در بعضی مواقع تا زاویه 180 درجه و گاهی 360 درجه پیچش دارد با سرخوردن به اوج هیجان برسید.

9. مسابقه

می‌توانید با همراهانتان در سرسرهایی که در جوار یکدیگر قرار دارد و به یک شکل هستند، مسابقه داده و از هیجان ایجاد شده نهایت لذت را ببرید.

10. اکوالوپ

اکوالوپ یکی دیگر از هیجان‌انگیزترین سرسره‌های این پارک است، اما با این تفاوت که درون سرسرهای رو بسته، می‌توانید در اوج هیجان از موزیکی که درون سرسره پخش می‌شود، لذت ببرید.

11. سقوط آزاد

سقوط آزاد از ارتفاع 18 متری می‌تواند آدرنالین خونتان را افزایش داده و  از هیجان حاصله تمامی لذت را ببرید.

12. قلعه باران

در بالای قلعه باران یک سطل بزرگ آب قرار داده شده که هر 2 دقیقه به آرامی بر سر شما میریزد. البته این قلعه به خودی خود به مانند یک قلعه با کلی سرسره است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

الی گشت

آژانس هواپیمایی الی گشت فعالیت خود را از سال 1379 آغاز کرده است، در این سال ها همیشه رضایت کامل مسافران را مهمترین هدف خود قرار داده و با ارائه خدماتی با کیفیت و نو در زمینه خرید بلیط هواپیما، تور مسافرتی و رزرو هتل به مسافران و آژانس های همکار، توانسته در این صنعت پیشرو باشد. از طرفی با استقبال بالای مسافران به سرعت مسیرهای پروازی به نحوی گسترش پیدا کرده که امروزه در اکثر مسیرهای اصلی دارای بالاترین ظرفیت پروازی می باشد. شرکت الی گشت با قوی ترین زیر ساخت ها، بالاترین استاندارد ها و کامل ترین شبکه توزیع می کوشد تا همیشه بهترین خدمات را ارائه نماید و با بکارگیری نظرات سازنده اعضا و برقراری پایه های ارتباطی نوین با اعضا، کارگزاران، خطوط هوایی و راهنمایان، در مسیر هدف نهایی خود گام بردارد. ما هر چالش را فرصتی می دانیم و باور داریم جایگاه ما به عنوان شناخته شده ترین پیشگام در صنعت گردشگری به خوبی تثبیت شده است.

منتشر شده در سرویس:

گردشگری و میراث فرهنگی

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.