اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950701133615406

از سوی بانک کشاورزی انجام شد

روابط جدید بانکی در عرصه بین‎الملل

کد: 13950701133615406

https://goo.gl/5d20Kh

، تهران , (اخبار رسمی): بانک کشاورزی با برقراری روابط جدید بانکی در عرصه بین الملل و با گشایش های ایجاد شده در دوران در پسابرجام بیش از 70 رابطه کارگزاری با بانک های خارجی بر قرار کرد.

شهیدزاده

به گزارش اخبار رسمی و به نقل از روابط عمومی بانک کشاورزی، مرتضی شهیدزاده مدیر عامل این بانک اظهار داشت: به دلیل وجود شرایط حاکم بر بانکداری بین الملل، رابطه کارگزاری بانک کشاورزی قبل از برجام به تعداد محدودی از کشورها از جمله ترکیه، هند و چین محدود بود اما با توجه به گشایش های ایجاد شده در دوران پسابرجام، اکنون با بیش از 70 کارگزاری خارجی در ارتباط هستیم.

مدیرعامل بانک کشاورزی افزود:‌ در حال حاضر بالاترین میزان ارتباط کارگزاری خارجی در بانک کشاورزی برقرار است، این در حالی است که در افق پسابرجام علاوه بر استفاده از امکان افتتاح ال سی نزد بانک های خارجی، پیگیر گشایش فاینانس نیز هستیم.

شهیدزاده بیان داشت:‌ به عنوان نمونه با نظارت بانک مرکزی و وزارت اقتصاد و دارایی هم اکنون با بودجه 2,5 میلیارد دلاری آماده انعقاد فاینانس با کشورهایی از قبیل ایتالیا، سوئیس، اسپانیا، ترکیه، اتریش، آفریقا و هند هستیم.

وی خاطرنشان کرد:‌ البته مذاکراتی نیز در این رابطه انجام شده است که نتایج آن به طور یقین در رونق اقتصادی کشور به ویژه بخش کشاورزی نقش بسزایی خواهد داشت.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بانک کشاورزی

بانک کشاورزی یکی از بانک‌های تخصصی کشور و مورد تایید بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران است که ماموریت آن، حمایت از بخش کشاورزی و زیر بخش‌های آن است. بانک کشاورزی در بیست و یکم خرداد سال 1312 تاسیس شد. این بانک هم‌اکنون با پشتوانة هشتاد و سه سال‌ تجربه خدمت‌رسانی به عنوان یک بانک پیشرو در زمینه ارائه خدمات بانکی به همه مردم در سراسر کشور در حال خدمت رسانی است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

بانک، بیمه و سرمایه