در سه پایانه مترو اجرا شد

انجام مانور دوره ای واکنش در شرایط اضطراری

کد: 13950701133755761

https://goo.gl/uWp24B

، تهران , (اخبار رسمی): به منظور اجرای سیاست های کلان شرکت بهره برداری راه آهن شهری تهران و حومه مانور های دوره ای آمادگی واکنش در شرایط اضطراری در سه پایانه فتح آباد، صادقیه (غرب) و مهرشهر برگزار شد.

انجام مانور دوره ایی واکنش در شرایط اضطراری

به گزارش اخبار رسمی به  نقل ازمدیریت ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری مترو تهران، با توجه به الزامات سیستم های مدیریت کیفیت ایزو 9001 و زیست محیطی ایزو 1400 مدیریت جمع آوری سوانح در روز جمعه 2 مهر ماه در پایانه های فتح آباد، صادقیه (غرب) و مهرشهر به صورت همزمان در محدوده پارکینگ، تعمیرگاه و یکی از خطوط ریلی منطقه بالاستی اقدام به برگزاری مانور  واکنش در شرایط اضطراری کرد.

مانور DERAILING - RERAILING توسط شیفت B مدیریت جمع آوری سوانح در پایانه های فتح آباد، صادقیه (غرب) و مهرشهر به صورت همزمان در محدوده پارکینگ، تعمیرگاه و یا یکی از خطوط ریلی منطقه بالاستی انجام شد.

این مانور ها به منظور ارتقاء سطح دانش و توانایی پرسنل، به صورت دوره ایی برگزار می شود تا آمادگی لازم را در مواقع بروز بحران داشته باشند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شرکت بهره برداری راه آهن شهری تهران و حومه

شرکت بهره برداری راه آهن شهری تهران و حومه با بهره گیری از توان اجرایی کارکنان خود (به عنوان هسته مرکزی کلیه فعالیت‌های بهره برداری، نگهداری و تعمیرات و نظارت بر عملکرد پیمانکاران)، بهره برداری و تعمیر و نگهداری کلیه تجهیزات ثابت و تجهیزات متحرک، نگهداری کلیه فضا‌ها و ابنیه فنی و ایستگاهی خطوط فعلی و آتی متروی تهران و حومه را برعهده دارد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

شهر و جامعه