اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950703135085358

تنوع در اینترنت بانک همراه سینا

توسعه خدمات بانکداری الکترونیک در راه است

کد: 13950703135085358

https://goo.gl/6Vgkfr

، تهران , (اخبار رسمی): درجهت توسعه و گسترش بانکداری الکترونیک، خدمات "ثبت مبلغ چک و خرید شارژ" به مجموعه خدمات اینترنت بانک همراه سینا اضافه شد.

بانک سینا

 به گزارش اخبار رسمی و به نقل از روابط عمومی بانک سینا، با بهره برداری از این خدمت، هموطنان می توانند نسبت به خرید شارژ سیم کارت های اعتباری تلفن همراه ایرانسل، رایتل و همراه اول اقدام کنند.

قابل ذکر است که سرویس ثبت مبلغ چک هم این امکان را به مشتریان می دهد تا برگه چک را در اینترنت بانک همراه مبلغ دار نمایند و هنگام نقد کردن چک در صورتی که مبلغ نوشته شده بر روی برگه چک با مبلغ وارد شده تطابق نداشته باشد سیستم به کاربر شعبه اطلاع می دهد.

تاکید می شود؛ اینترنت بانک همراه نسخه ای از اینترنت بانک است که ویژه دستگاه های تلفن همراه و به منظور کاربری بهتر، طراحی شده است. برای استفاده از این سامانه نیازی به نصب نرم افزار نیست.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بانک سینا

بانک سینا از ابتدای شروع فعالیت خود با نام موسسه مالی و اعتباری بنیاد در سال 1364 با هدف اولیه انجام عملیات پولی، مالی و اعتباری و تامین نیازهای مالی بنگاه های اقتصادی و جذب سپرده های عمومی اقتصادی با سرمایه 10 میلیارد ریال تاسیس گردید و از همان ابتدا با افتتاح شعب در برخی مناطق اقدام به بهره برداری و انجام عملیات بانکی کرد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

بانک، بیمه و سرمایه