اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950703135296101

نمایشگاه عکس هنرمندان ناشنوا در شفق گشایش یافت

کد: 13950703135296101

https://goo.gl/fVdiUs

، تهران , (اخبار رسمی): به مناسبت هفته جهانی ناشنوایان، نمایشگاه عکس از آثار هنرمندان ناشنوا در نگارخانه شفق گشایش یافت.

نمایشگاه عکس هنرمندان ناشنوا در شفق گشایش یافت

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی فرهنگسرای شفق؛ در این نمایشگاه 40 اثر در ابعاد مختلف با بهره گیری از تکنیک های متنوع همچون عکس، نقاشی، سیاه قلم و ... در معرض دید علاقه مندان است.

این نمایشگاه گروهی به همت اعضای انجمن ناشنوایان با موضوعات متفاوت و با هدف توانمندسازی، شکوفایی استعدادهای ناشنوایان و حمایت از قشر ناشنوا در نگارخانه فرهنگسرای شفق برپا شده است.

هفته چهارم سپتامبر، هفته جهانی ناشنوایان نام دارد و در سراسر دنیا به مناسبت بزرگداشت ناشنوایان مراسم های گوناگون برگزار می شود. هشتم مهر هر سال برابر با سی ام سپتامبر، «روز جهانی ناشنوایان» نام گذاری شده است..

علاقه مندان برای بازدید از نمایشگاه می توانند تا 7 مهر از ساعت 9 تا  19 به فرهنگسرای شفق واقع در یوسف آباد خیابان سیدجمال‌الدین اسدآبادی، خیابان 21 بوستان شفق مراجعه کنند و یا جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره 88717195 تماس بگیرند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران

سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران با مسئولیت اماکن فرهنگی و فرهنگسراهای شهر نگرشی معطوف به دورنمای اصلی توسعه فرهنگی دارد و در تلاش است تا به تقویت فرهنگ ملی و اسلامی کلانشهر تهران با توجه به خصلت‌های ویژه شهری‌اش و طراحی و تبیین مبانی لازم برای آن بپردازد. این سازمان در تعامل با مخاطبان، به برقراری ارتباطات دوسویه و همچنین ارایه خدمات به صورت متنوع و متناسب با نیاز گروه‌های مخاطب، توجه خاصی دارد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

هنرهای تجسمی