دومین دوره رقابت های بین المللی جام الماس خلیج فارس- 2016

زمان ثبت نام رقابت بین المللی جام الماس اعلام شد

کد: 13950704136746116

https://goo.gl/jgk96X

، تهران , (اخبار رسمی): ورزشکارانی که قصد شرکت در دومین دوره رقابت های بین المللی جام الماس خلیج فارس را دارند از 17 لغایت 27 مهر ماه فرصت دارند جهت ثبت نام اقدام نمایند.

زمان ثبت نام رقابت بین المللی جام الماس اعلام شد

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام، مسابقات جام الماس خلیج فارس در حالی 29 مهر ماه آغاز می شود که علاقمندان جهت شرکت در این رقابتها می توانند طی روزهای 17 لغایت 27 مهر ماه نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند.

مسابقات جام الماس خلیج فارس در رشته های بادی کلاسیک، فیزیک و پرورش اندام پیگیری می شود و ورزشکاران می توانند از روز شنبه 17 لغایت 28 مهر ماه جهت ثبت نام به محل فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام واقع در میدان هفت تیر، خیابان مفتح جنوبی، خیابان ورزنده، پلاک 19، ساختمان امور مشترک فدراسیون هاریال طیقه سوم نیز مراجعه و مدارک ذیل را ارائه دهند:

1- 2 قطعه عکس 4*3
2- فتوکپی شناسنامه یا پاسپورت
3- مبلغ 200 دلار وجهه نقد و تحویل آن به امور مالی فدراسیون

شایان ذکر است تمام ورزشکاران حاضر در این دوره از رقابت ها ملزم هستند جهت تهیه دفترچه "IFBB INTERNATIONAL CARD" روز قبل از برگزاری مراسم وزن کشی مبلغ 30 یورو به نماینده فدراسیون جهانی نیز پرداخت کنند.

پنجشنبه 29 مهر ماه مراسم وزن کشی و اندازه گیری قد انجام میشود و روز جمعه 30 مهر ماه ورزشکاران بر روی استیج رقابت ها مصاف حریفان خود می روند تا قهرمانان این دوره از رقابت ها شناخته شوند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام جمهوری اسلامی ایران

فدراسیون بدن‌سازی و پرورش‌اندام جمهوری اسلامی ایران، فدراسیونی است که رشته‌های پرورش‌اندام، پاورلیفتینگ، قویترین مردان، بادی کلاسیک، مچ اندازی و پرس سینه را در ایران تحت پوشش قرار می‌دهد. همچنین سیاست اصلی این فدراسیون استعدادیلبی و گسترش این ورزش اعلام شده است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

تازه‌های ورزش