هم عهدی با شهدا در مترو تهران

کد: 13950704137015761

https://goo.gl/1onM45

، تهران , (اخبار رسمی): ویژه برنامه های فرهنگی شرکت بهره برداری مترو تهران به مناسبت گرامی داشت هفته دفاع مقدس در ایستگاه های مترو در حال برگزاری است

هم عهدی با شهدا در مترو تهران

به گزارش اخبار رسمی به نقل از مدیریت ارتباطات و امور‌بین الملل شرکت بهره‌داری راه آهن شهری تهران و حومه، محمد بنی حسن سرپرست معاونت فرهنگی و اجتماعی شرکت بهره‌برداری مترو تهران گفت: راویان تخصصی دفاع مقدس در این هفته با حضور در ایستگاه‌های مترو به روایت عملیات‌ها، دستاوردهای دفاع مقدس و پاسخ به شبهات و سؤالات مسافران مترو در حوزه دفاع مقدس می‌پردازند.

وی در ادامه به اجرای سرود دانش آموزی در ایستگاه‌های شهدا و تئاتر شهر با موضوع دفاع مقدس و انقلاب اسلامی اشاره کرد و افزود: همچنین در این ایستگاه ها طرح "هم عهدی با شهدا" نیز در حال اجراست که طی آن پلاک های مزین به نام شهدا بین مسافران مترو توزیع می شود.

سرپرست معاونت فرهنگی و اجتماعی شرکت بهره‌برداری مترو تهران تصریح کرد: در این هفته تصاویری از سرداران جنگ، دستاوردها و توانمندی‌ها جمهوری اسلامی ایران در حوزه‌های نظامی و عملیات‌های هشت سال دفاع مقدس در معرض دید عموم قرار می‌گیرد.

بنی حسن با بیان اینکه کلیپ‌های منتخب و مرتبط با دفاع مقدس در نمایشگرهای داخل واگن های مترو پخش می شود، افزود: مسافران در این کلیپ ها با چندین عملیات دفاع مقدس و موقعیت جغرافیایی مناطق عملیاتی آشنا می‌شوند.

وی در پایان خاطر نشان کرد: از دیگر برنامه‌های ویژه معاونت فرهنگی و اجتماعی شرکت بهره برداری مترو تهران در این ایام، طراحی و نصب ماکت و برگزاری تئاتر و نمایش با موضوعات دفاع مقدس در ایستگاه‌های منتخب است.

گفتنی است ویژه برنامه های هفته دفاع مقدس در ایستگاه های مترو از 31 شهریورماه آغاز و تا پایان هفته ادامه دارد

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شرکت بهره برداری راه آهن شهری تهران و حومه

شرکت بهره برداری راه آهن شهری تهران و حومه با بهره گیری از توان اجرایی کارکنان خود (به عنوان هسته مرکزی کلیه فعالیت‌های بهره برداری، نگهداری و تعمیرات و نظارت بر عملکرد پیمانکاران)، بهره برداری و تعمیر و نگهداری کلیه تجهیزات ثابت و تجهیزات متحرک، نگهداری کلیه فضا‌ها و ابنیه فنی و ایستگاهی خطوط فعلی و آتی متروی تهران و حومه را برعهده دارد.

منتشر شده در سرویس:

شهر و جامعه

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.