اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950704137196101

تکریم خانواده در طرح بوسه‌های آسمانی

کد: 13950704137196101

https://goo.gl/yq5auS

، تهران , (اخبار رسمی): به مناسبت فرا رسیدن روز خانواده و تکریم سالمندان، طرح بوسه‌های آسمانی برگزار می‌شود.

تکریم خانواده در طرح بوسه‌های آسمانی

به گزارش اخبار رسمی به نقل از  سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، بیست و پنجم ذی‌الحجه، مصادف است با تکریم قرآن کریم از سلامت معنوی خانواده اسوه اهل بیت(ع) و نزول سوره مبارکه انسان در شأن خانواده امیرالمؤمنین(ع)؛ که به همین مناسبت در تقویم جمهوری اسلامی ایران به نام «روز خانواده و تکریم بازنشستگان» نامگذاری شده است.
   
همزمان با این مناسبت، سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران در راستای مأموریت و وظیفه ذاتی‌اش، در روزهای 5 و 6 مهر ماه برنامه «بوسه‌های آسمانی» را با هدف ترویج فرهنگ تکریم والدین برگزار می‌کند و طی آن بناست مردم را به بوسه زدن مهربانانه بر دستان پدر و مادر ترغیب کند. در این طرح توجه ویژه‌ای به سالمندان و بازنشستگان صورت گرفته است.
 
در طرح «بوسه‌های آسمانی» که با هدف تکریم خانواده برپا می‌شود، شهروندان تهرانی می‌توانند تصویر بوسیدن دست پدر و مادرشان را به ربات تلگرامی طرح به نشانی @boosehabot بفرستند و از جوایز نفیس بهره‌مند شوند.
 
چهره‌های فرهنگی مثل جمشید مشایخی به این طرح پیوسته‌اند و با انتشار پیام تصویری، جوانان را به بوسیدن دست پدر و مادر دعوت کرده‌اند.
 
طرح بوسه‌های آسمانی تا 8 مهر ماه ادامه دارد و علاقه‌مندان برای دریافت اطلاعات بیشتر می‌توانند به صفحه اینستاگرام این طرح به نشانی @boosehaye_asemani مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران

سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران با مسئولیت اماکن فرهنگی و فرهنگسراهای شهر نگرشی معطوف به دورنمای اصلی توسعه فرهنگی دارد و در تلاش است تا به تقویت فرهنگ ملی و اسلامی کلانشهر تهران با توجه به خصلت‌های ویژه شهری‌اش و طراحی و تبیین مبانی لازم برای آن بپردازد. این سازمان در تعامل با مخاطبان، به برقراری ارتباطات دوسویه و همچنین ارایه خدمات به صورت متنوع و متناسب با نیاز گروه‌های مخاطب، توجه خاصی دارد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

شهر و جامعه