اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950705138756101

«ضیافت ستارگان» در فرهنگسرای تهران

کد: 13950705138756101

https://goo.gl/T7SZcm

، تهران , (اخبار رسمی): فرهنگسرای تهران همزمان با هفته دفاع مقدس و در تکریم شهدای محله امیرکبیر ، ویژه برنامه ضیافت ستارگان و آیین تکریم شهیدان محسن فرامرزی را فردا سه شنبه 7 مهرماه ساعت 16/30 در منزل این شهید بزرگوار برگزار می‌کند.

«ضیافت ستارگان» در فرهنگسرای تهران

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی فرهنگسرای تهران ، این برنامه با هدف تکریم خانواده شهدا با عنوان ضیافت ستارگان روز سه شنبه 7 مهر ماه با حضور مردم محله در منزل این شهید بزرگوار برگزار می‌شود.
محسن فرامرزی در سال 94 در دفاع از حرم مطهر حضرت زبنب(ع) به شهادت رسید.

علاقه‌مندان برای حضور در این برنامه می توانند به نشانی منزل شهید به نشانی " بلوار ساحل ، میلاد 5 مراجعه کنند و همچنین برای اطلاع بیشتر از آخرین اخبار برنامه‌ها و فعالیت‌های مراکز فرهنگی هنری شهر تهران و فرهنگسرای تهران می‌توانند به نشانی ساب پورتال Tehran.farhnagsara. مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران

سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران با مسئولیت اماکن فرهنگی و فرهنگسراهای شهر نگرشی معطوف به دورنمای اصلی توسعه فرهنگی دارد و در تلاش است تا به تقویت فرهنگ ملی و اسلامی کلانشهر تهران با توجه به خصلت‌های ویژه شهری‌اش و طراحی و تبیین مبانی لازم برای آن بپردازد. این سازمان در تعامل با مخاطبان، به برقراری ارتباطات دوسویه و همچنین ارایه خدمات به صورت متنوع و متناسب با نیاز گروه‌های مخاطب، توجه خاصی دارد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

شهر و جامعه