اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950707142516101

مسابقات تیراندازی جام شهدای رسانه برگزار می‌شود

کد: 13950707142516101

https://goo.gl/bNWjeH

، تهران , (اخبار رسمی): دومین دوره جام شهدای رسانه در رشته «تیراندازی» توسط فرهنگسرای رسانه و شبکه‌های اجتماعی با همکاری فدراسیون تیراندازی به مناسبت هفته دفاع مقدس 11 مهر برگزار می‌شود.

مسابقات تیراندازی جام شهدای رسانه برگزار می‌شود

به گزارش اخبار رسمی به نقل از  رسانه خبری سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، بهزاد تیمورپور سرپرست این فرهنگسرای رسانه از برگزاری مسابقات تیراندازی جام شهدا به همت این مجموعه خبر داد و گفت: این مسابقات در دو رشته تفنگ و تپانچه بادی ویژه اصحاب رسانه در دو گروه خانم‌ها و آقایان برگزار می‌شود.
 
سرپرست فرهنگسرای رسانه و شبکه‌های اجتماعی تأکید کرد: اصحاب رسانه برای شرکت در دومین دوره جام شهدای رسانه در رشته «تیراندازی» حداکثر تا 8 مهر فرصت ثبت‌نام دارند.
 
وی یادآور شد: علاقه‌مندان برای ثبت‌نام در این مسابقات می‌توانند با شماره 22888681 تماس بگیرند.
 
به گفته تیمورپور این مسابقات در فدراسیون تیراندازی واقع در مجموعه ورزشی آزادی برگزار می‌شود.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران

سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران با مسئولیت اماکن فرهنگی و فرهنگسراهای شهر نگرشی معطوف به دورنمای اصلی توسعه فرهنگی دارد و در تلاش است تا به تقویت فرهنگ ملی و اسلامی کلانشهر تهران با توجه به خصلت‌های ویژه شهری‌اش و طراحی و تبیین مبانی لازم برای آن بپردازد. این سازمان در تعامل با مخاطبان، به برقراری ارتباطات دوسویه و همچنین ارایه خدمات به صورت متنوع و متناسب با نیاز گروه‌های مخاطب، توجه خاصی دارد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

تازه‌های ورزش