اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950707142596101

جشن «لبخند سپید» به مناسبت روز جهانی سالمندان

کد: 13950707142596101

https://goo.gl/pJaNWi

، تهران , (اخبار رسمی): فرهنگسرای امید به مناسبت روز جهانی سالمندان و با هدف ایجاد لحظاتی شاد برای جهاندیدگان جشن لبخند سپید را روز 9 مهرماه برگزار می کند.

جشن «لبخند سپید» به مناسبت روز جهانی سالمندان

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی فرهنگسرای امید، جشن لبخند سپید با مشارکت اداره سلامت شهرداری منطقه 13 روز جمعه 9 مهرماه از ساعت 15 تا 18 ویژه جهاندیدگان در مجتمع فرهنگی هنری کوثر برگزار می شود. در این برنامه که با اجرای شاد منوچهر آذری هنرمند توانمند صدا و سیما برگزار می شود، علاوه بر سخنرانی مهدی وکیل پور مدیر فرهنگی هنری منطقه 13 و رئیس فرهنگسرای امید، اجرای موسیقی، نمایش طنز و مسابقه، اجرای گروه کر آواهای ماندگار به سرپرستی شاهرخ شیردوست کسمایی بخش دیگری از این برنامه شاد است.
علاقه‏ مندان برای حضور در این برنامه می توانند به نشانی: خیابان دماوند، خیابان سی متری نیروی هوایی، خیابان 8/33، مجتمع فرهنگی هنری کوثر مراجعه کنند و یا برای آگاهی بیشتر از این برنامه با شماره 33302589 تماس بگیرند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران

سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران با مسئولیت اماکن فرهنگی و فرهنگسراهای شهر نگرشی معطوف به دورنمای اصلی توسعه فرهنگی دارد و در تلاش است تا به تقویت فرهنگ ملی و اسلامی کلانشهر تهران با توجه به خصلت‌های ویژه شهری‌اش و طراحی و تبیین مبانی لازم برای آن بپردازد. این سازمان در تعامل با مخاطبان، به برقراری ارتباطات دوسویه و همچنین ارایه خدمات به صورت متنوع و متناسب با نیاز گروه‌های مخاطب، توجه خاصی دارد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

جشنواره، نمایشگاه و همایش