اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950707142666101

جشن شکوفه ها در فرهنگسرای رازی

کد: 13950707142666101

https://goo.gl/UVDWyt

، تهران , (اخبار رسمی): به مناسبت آغاز سال تحصیلی جشن شکوفه ها برای کودکان مهدکودک و پیش دبستان فرهنگسرای رازی برگزار می شود.

جشن شکوفه ها در فرهنگسرای رازی

به گزارش اخبار رسمی به نقل ازروابط عمومی فرهنگسرای رازی، اجرای نمایش های کودکانه، اجرای موسیقی، برنامه‌های شیرینکاری تردستی بخشی از برنامه های این جشن خواهند بود. همچنین در ادامه این مراسم که برای آشنایی کودکان با محیط آموزشی و مدرسه برگزار میشود، خود کودکان گرداننده جشن خواهند بود و دکلمه و سرود خوانی توسط آنان اجرا خواهد شد.

در این مراسم معلمان و مربیان ضمن معرفی خود از برنامه های آتی آموزشی برای کودکان و والدین آنها سخن خواهند گفت.

جشن شکوفه ها در مهد و پیش دبستان «شهر شکوفه ها» واقع در واحد آموزش فرهنگسرای رازی به نشانی میدان قزوین، خیابان قزوین، خیابان شهید مرادی برگزار خواهد شد. و کارشناسان با شماره 55421664 پاسخگوی اولیا برای اطلاع از نحوه ثبت نام در دوره های آموزشی این مرکز است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران

سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران با مسئولیت اماکن فرهنگی و فرهنگسراهای شهر نگرشی معطوف به دورنمای اصلی توسعه فرهنگی دارد و در تلاش است تا به تقویت فرهنگ ملی و اسلامی کلانشهر تهران با توجه به خصلت‌های ویژه شهری‌اش و طراحی و تبیین مبانی لازم برای آن بپردازد. این سازمان در تعامل با مخاطبان، به برقراری ارتباطات دوسویه و همچنین ارایه خدمات به صورت متنوع و متناسب با نیاز گروه‌های مخاطب، توجه خاصی دارد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

جشنواره، نمایشگاه و همایش