اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950707142716101

شاخه‌های شکسته زیتون در دست کودکان

کد: 13950707142716101

https://goo.gl/ODLqPZ

، تهران , (اخبار رسمی): ورکشاپ نقاشی به مناسبت روزهمبستگی با کودکان فلسطینی در فرهنگسرای رازی برگزار می‌شود.

شاخه‌های شکسته زیتون در دست کودکان

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی فرهنگسرای رازی، 9 مهرماه سال هزارو سیصد و هفتاد و نه بود که محمد الدُرّه نوجوان فلسطینی به شیوه غمباری در آغوش پدر در مقابل لنز دوربین‌های رسانه ها و دیدگان جهانیان به شهادت رسید. این روز در تقویم ایران به نام روز همبستگی با کودکان فلسطینی نام‌گذاری شده است.

 به همین مناسبت فرهنگسرای رازی نیز با هدف افزایش آشنایی با فلسفه و ماهیت دفاع از قبله اول مسلمین؛ قدس شریف و به مناسبت روز همبستگی با کودکان و نوجوانان فلسطینی، ورک‌شاپ نقاشی با موضوع فلسطین را بین دانش آموزان ابتدایی و راهنمایی برگزار می‌کند.

در پایان این ورکشاپ نقاشی از بهترین آثار، نمایشگاهی در نگارخانه فانوس بر پا می گردد و به آثار برتر جوایزی اهدا خواهد شد.

«شاخه‌های شکسته زیتون» نهم مهر ماه از ساعت 10 تا 12 در نگارخانه فانوس فرهنگسرای رازی به نشانی میدان قزوین، خیابان قززوین، خیابان شهید مرادی برگزار خواهد شد و شماره تماس 55423353 پاسخگوی شهروندان برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص برنامه های این مرکز است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران

سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران با مسئولیت اماکن فرهنگی و فرهنگسراهای شهر نگرشی معطوف به دورنمای اصلی توسعه فرهنگی دارد و در تلاش است تا به تقویت فرهنگ ملی و اسلامی کلانشهر تهران با توجه به خصلت‌های ویژه شهری‌اش و طراحی و تبیین مبانی لازم برای آن بپردازد. این سازمان در تعامل با مخاطبان، به برقراری ارتباطات دوسویه و همچنین ارایه خدمات به صورت متنوع و متناسب با نیاز گروه‌های مخاطب، توجه خاصی دارد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

شهر و جامعه