اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950707142855358

با مجوز بانک مرکزی انجام می شود

برگزاری دوباره مجمع سالانه بانک سینا

کد: 13950707142855358

https://goo.gl/VkFMsJ

، تهران , (اخبار رسمی): بانک سینا بعد از مجمع سالانه 30 مرداد و تقسیم سود که بدون مجوز بانک مرکزی برگزار شد، بار دیگر سهامداران را به مجمع خواند.

بانک سینا

 به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی بانک سینا، در پی عدم برگزاری مجمع سالانه 30 تیر و به تنفس کشیده شدن مجمع 19 مرداد بانک سینا، این بانک بورسی 30 مرداد بدون مجوز بانک مرکزی اقدام به برگزاری مجمع با حضور 90.82 درصد سهامداران و تقسیم سود 175 ریالی هر سهم کرد.

در آن مجمع رحمت الله صادقیان معاون هماهنگی و امور مجامع بنیاد مستضعفان و نماینده 63 درصد از سهام به عنوان رئیس مجمع دو بار اعلام کرد به رغم عدم دریافت مجوز از بانک مرکزی و علیرغم نظر اعضای هیات مدیره برای عدم برگزاری مجمع بدون مجوز بانک مرکزی، سهامداران نسبت به برگزاری مجمع بانک سینا اقدام کردند.

با این شرایط این بانک بانک 1000 میلیارد تومانی که مانند بانک های تجارت، صادرات و ملت و... از اواخر تیر با توقف نماد در بورس روبرو است ،بار دیگر سهامداران را به مجمع فراخوانده است.

مجمع "وسینا" ساعت 16:30 یکشنبه 18 مهر در دفتر مرکزی این بانک واقع در خیابان مطهری، بعداز میر عماد برگزار خواهد شد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بانک سینا

بانک سینا از ابتدای شروع فعالیت خود با نام موسسه مالی و اعتباری بنیاد در سال 1364 با هدف اولیه انجام عملیات پولی، مالی و اعتباری و تامین نیازهای مالی بنگاه های اقتصادی و جذب سپرده های عمومی اقتصادی با سرمایه 10 میلیارد ریال تاسیس گردید و از همان ابتدا با افتتاح شعب در برخی مناطق اقدام به بهره برداری و انجام عملیات بانکی کرد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

بانک، بیمه و سرمایه