اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950708143085735

افتتاح مرکز ارتباط با دانشجویان

کد: 13950708143085735

https://goo.gl/i9g1eF

، تهران , (اخبار رسمی): همزمان با آغاز سال تحصیلی، مرکز ارتباط با دانشجویان و دانش آموختگان دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی کشور، با حضور رئیس صندوق رفاه دانشجویان افتتاح شد.

افتتاح مرکز ارتباط با دانشجویان

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی وزارت علوم،  ذوالفقار یزدان مهر،رئیس صندوق رفاه دانشجویان در آیین افتتاح این مرکز گفت: مرکز ارتباط با دانشجویان و دانش آموختگان صندوق رفاه دانشجویان با هدف ارائه خدمات مناسب، ارتقای تکریم ارباب رجوع، خدمات رسانی توام با کرامت انسانی به دانشجویان و همچنین تجمیع کلیه خدمات قابل ارائه از سوی صندوق رفاه به دانشجویان و دانش آموختگان دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی کشور، شروع به کار کرده است.
وی با اشاره به کوتاه شدن زمان انجام فرآیندهای درخواستی با شروع به کار این مرکز، گفت: پاسخگویی به مکاتبات و مراجعات حضوری دانشجویان و دانش آموختگان، مطابق فرآیند تنظیم شده به سرعت صورت می پذیرد.
رئیس صندوق رفاه دانشجویان تصریح کرد: مراجعات حضوری ظرف 30 دقیقه و مکاتبات، حداکثر ظرف مدت دو روز کاری از تاریخ دریافت درخواست، بررسی و  به درخواست کنندگان پاسخ داده خواهد شد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

وزارت علوم، تحقیقات و فناوری

لازم است در هر زمان تحلیل دقیق و صحیحى از وضعیت و جایگاه تاریخى آموزش عالى داشته باشیم. این علم و آگاهى به دلیل اینکه براى تعیین نحوه و خط مشى حرکت آتى این بخش ضرورى است، موجب وحدت نظر و تحلیل همگان با دست‏اندرکاران آموزش عالى کشور مى‏شود. ما براى سهولت، تاریخ آموزش عالى ایران را به سه دوره باستانى، میانى و اخیر یا معاصر تقسیم نموده‏ایم. بر مبناى اطلاعات در دست، در زمان داریوش، مدرسه پزشکى «سائیسم» جهت تربیت طبیب با کتابخانه‏اى معتبر دایر بوده است. مجمع علمى همدان نیز در آن زمان با 100 نفر عالم و دانشمند به فعالیت مشغول بوده است. علاوه بر اینها از فرهنگستان اردشیر نیز در شهر سارد ذکر به میان آمده است. مدارس دوره ساسانى مثل ریواردشیر به انتقال معارف آن عصر و تربیت دانشمند مشغول بوده‏اند. شاخص‏ترین سابقه آموزشى موجود و در دسترس در دوران باستانى را مى‏توان تشکیل و تأسیس مدرسه «جندى شاپور» در شرق محل فعلى شوش توصیف نمود. این مدرسه که 500 سال عمر کرده، پایدارترین مدرسه عالى در تاریخ ایران بوده است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

علم و آموزش